V Poľsku v blízkosti slovenských hraníc onedlho vyrastie jeden z najväčších aquaparkov v Európe. Toto všetko tu nájdete

Ak si neviete nájsť čas alebo financie na cesty do štátov, kde je možnosť navštíviť známy Disnleyland, nezúfajte. Onedlho sa budete môcť vykúpať vo vodnom aquparku, ktorý sa bude nachádzať len pár kilometrov od slovenských hraníc.

Aquapark by mal patriť medzi jeden z najväčších v Európe a postavený by mal byť už budúci rok. Slovensko je známe mnohými kúpaliskami a termálnymi vodami, no tento projekt sa svojimi kvalitami a možnosťami nevyrovná žiadnemu u nás.

Stavba aquaparku ide ako po masle. Sám investor sa vyjadril: “Za osem mesiacov roku 2017, sme pripravili 70 percent základov. Práce na výstavbe podlažia budú dokončené už v apríli tohto roka.” Doposiaľ na výstabu malebného komplexu použili viac než 7-tisíc metrov kubických betónu, čo predstavuje zhruba tri olympijské bazény.

 

Ak ste milovníkom trošku kľudnejšieho prostredia alebo máte deti, aquapark v poľskom meste Mszczonów ponúka oveľa viac. Napríklad zóny s názvom Saunária, Relax alebo Jamango s vodnou džungľou a rôznymi šmýkačkami.

Na svoje si prídu aj obľúbenci extrémnej zóny, pretože sa v parku bude nachádzať okolo 30 tobogánov dĺžkou 3,2 kilometra. Pre potešenie babičiek a dedkov budú postavené aj rôzne termálne kúpele a minerálne bazény.

Ak by vás zaujímalo koľko ľudí môže denne navštíviť tento skvost, čísla sa pohybujú až do výšky 15-tísic. Dúfame, že takýto deň nenastane, pretože je to reálne nepredstaviteľné. Každopádne sa určite tešia vekové skupiny od tých najmenších až po tých najstarších. Čim skôr, tým lepšie.

Pozrite si video, čo všetko sa tu bude nachádzať

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like