V črevách máte kilogramy odpadu a toxínov. Táto očistná kúra vám pomôže sa týchto nečistôt zbaviť.

 

Mali byte vedieť, že čistenie čriev je nevyhnutným predpokladom zachovania vášho zdravia, pretože 80% imunitného systému závisí práve na správnom zažívaní.

Po požití jedla dochádza k jeho tráveniu, tj. k rozkladu v žalúdku, a jedlo ďalej prechádza našim žalúdkom. Stena tenkého čreva absorbuje všetky živiny a nestrávené odpadové látky putujú ďalej do hrubého čreva a konečníka.

Tento proces bohužiaľ neprebieha vždy uplne ľahko, takže dochádza k spomaľovaniu priechodu stolice hrubým črevom alebo ku kumulácii odpadových látok, ktoré ďalej škodí zdraviu.

Vaše črevá môžu v určitej dobe v závislosti na telesnej hostnosti a diéte obsahovať až 2,5 kg toxínov a odpadových látok. To sa týka hlavne amerického spôsobu stravovania.

 

Pri týchto požití takéhoto jedla sa stolica spomalí a vysuší a jej vylúčenie z tela sa ešte viac komplikuje. Spomalená stolica navyše blokuje vylúčenie nových odpadových látok, ktoré telo potrebuje vylúčiť.

Pri týchto ťažkostiach hrozí riziko vzniku cukrovky, narušenie nášho metabolizmu, rozvinutie chorôb pečene a obličiek a rakoviny.

Ak chcete tomuto škaredému stavu zabrániť, môžete vyskúšať nezpočet postupov pre vyčistenie čriev, napr. Aplikáciu klystírov a podobných metód, užívanie prírodných potravinových doplnkov a preháňadiel alebo dokonca hydroterapiu alebo výplachy hrubého čreva. My vám však odporúčame použiť prírodný a bezpečný spôsob, ako sa zbaviť nánosov toxínov v hrubom čreve.

Počas očistnej kúry odporúčame pravidelne užívať mleté ​​ľanové semienko čím podporíte odchod odpadových látok z tela. Konkrétne by ste mali užívať 1-3 polievkové lyžice ľanového semienka denne po dobu 20 po sebe nasledujúcich dní. Týmto spôsobom podporíte funkciu čriev a obnovíte rovnováhu svojej črevnej mikroflóry.

 

 

Ľanové semienko užívajte týmto spôsobom.

Rozdeľte si očistnú kúru do troch po sebe jednoduchých týždňov:

prvý týždeň

Každé ráno vypite 100 ml kefíru, do ktorého ste zamiešali 1 polievkovú lyžicu mletých ľanových semienok.

druhý týždeň

Každý deň vypite 100 ml kefíru, do ktorého vujete zamiešali 2 polievkové lyžice mletých ľanových semienok.

tretí týždeň

Každý deň vypite 100 ml kefíru, do ktorého ste zamiešali 3 polievkové lyžice mletých ľanových semienok. Zároveň doporučujeme piť aspoň 2 litre vody denne. Túto očistnú kúru doporučujeme vykonávať raz ročne.

 

 

Extra tip: Zmes kefíru s ľanovým semienkom by mala byť vždy čerstvá, preto si ju nikdy nepripravujte dopredu.

You Might Also Like