Užívate na bolesť Ibuprofen? Tak by ste mali vedieť toto

Ibuprofen je klasický liek proti bolesti a užíva ho veľké percento populácie. Keď vás bolia vás zuby alebo hlava, určite siahnete práve po tejto ružovej tabletke alebo radšej hneď po dvoch. Bolesť načas zmizne, problém sa však nevylieči a zvyčajne sa vráti.

Neustála bolesť potom vytvára u človeka frustráciu, čím je pravdepodobné že si opäť vezme niečo na bolesť. Pravidelné užívanie však môže poškodiť vaše zdravie, najmä srdcový sval. Dlhšie užívanie môže podľa niektorých lekárov viesť aj k úmrtiu. (to platí aj pre ďalšie lieky na bolesť)

Našťastie tu pre vás máme riešenie, ktoré je oveľa bezpečnejšie a hlavne prirodzené. Účinok bude rovnaký a vám nebudú hroziť žiadne vedľajšie účinky.

 

Miesto chémie, príroda

 

 

Kurkuma sa bežne používa ako rastlina s úžasnými liečivými vlastnosťami. Pochádza z južnej Ázie.

V ázijskej medicíne je používaná po tisícročia. Je veľmi účinná na bolesť. Kurkuma sa dá zohnať v prášku v potravinárskych obchodoch. Obsahuje veľké množstvo polyfenolov a má viac ako 600 zdravotných výhod.

Prinášame vám úplne prírodný a lacný spôsob, ako zatočiť s vašim bolestivým problémom:

Zmiešajte lyžicu kurkumy v prášku so šťavou z jedného citróna a lyžicu medu. Dobre premiešajte a pridajte lyžičku tejto zmesi do šálky teplého čaju.

Vypite tento liek trikrát denne a od bolesti budete oslobodení veľmi skoro.

 

 

You Might Also Like