ÚŽASNÉ: Psík každé ráno vyráža do rovnakého obchodu. Neuveríte, s čím sa vždy vráti!

Naučiť svojho maznáčika zaujímavým kúskom je dnes v móde. Predtým sa učili najmä základným povelom, a to hlavne psy. U psov ide dodnes predovšetkým o bezpečnosť, preto s nimi ich majitelia navštevujú psie cvičisko…

Títo ľudia ale zrejme poňali výcvik ich maznáčika trochu inak. Najlepšie vie predovšetkým žobrať. Takto by schopnosti svojho psieho kamaráta opísala zrejme väčšina ľudí. Radi ich ale samozrejme naučíme aj povelom, ktoré všetci dobre poznáme.

 

Už ste videli, ako nejaký pes vedel povel sadni, ľahni alebo postav sa? Zrejme áno. Ani povel, aby niečo priniesol, nie je zase taký neobvyklý, len to chce viac trpezlivosti a času. Zaiste si ale pes nepriniesol sám svoje jedlo z obchodu!

Pituco je malý psík z Brazílie, ktorý sa stal na internete psou senzáciou. Každé ráno totiž sám vyráža do obchodu s potrebami pre zvieratá, kde už na neho čaká vrece s jeho jedlom. “Každý pozná Pituca. Jeho jedlo je na hornej polici, takže mu ho musíme podať. Šteká, kým to neurobíme, “opisuje tento ranný rituál veterinár obchodu Agro Pet, kam chodia Pituco” nakupovať “.

Keď dostane svoje jedlo, Pelas s ním zase rovno domov. Jeho kúsky navyše využívajú aj jeho majitelia, keď práve potrebujú mačacie alebo vtáčie krmivo pre svojich ostatných domácich miláčikov. Hoci sú schopnosti tohto psíka obdivuhodné, nič nie je samozrejme zadarmo. Všetko, čo si Pituco z obchodu odnesie, si predávajúci dobre poznačia. Jeho majitelia potom prídu po svojom psíkovi všetko zaplatiť.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like