Už nikdy nebudete mať zlý dych a žlté zuby,pomocou domáceho bielenia zubov!

Všetko čo potrebujeme k prevencií zubov je pravidelné čistenie zubnou kefkou, ústna voda a dentálna niť. Nech už je to ako chcete, môžete si pomôcť keď si vypláchnete ústa jednou lyžicou kokosového oleja. Tento olej zničí nebezpečné mikroskopické organizmy. Tie vám možu poškodiť zuby a spôsobiť hrozný dych.  Kokosový olej udrží vaše zuby biele.

Využívajte tento olej ako zubnú pastu, ako prevencia pred zubným kazom a znížite si tak nebezpečenstvo zápalu ďasien. Odporúčame používať panenský kokosový olej, ktorý za rozumnú cenu nájdete v každom supermarkete alebo v bio-obchodoch.

Budete ho potrebovať okolo 30g spolu s ňou použijete 3 polievkové lyžice jedlej sódy a rozmiešaním získate vašu pastu. Kokosový olej je najsilnejší v teplote od 24 do 26 stupňov.

Túto pastu používajte aj na čistenie jazyka. Kokosový olej obsahuje antimikrobiálne vlastnosti a devastuje mikróby. Navyše, budete cítiť sviežu arómu čistoty.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: minionscoop.blogspot.sk

 

You Might Also Like