URGENT! Rodina je zúfalá: 15-ročná Kristína je nezvestná! NOVÉ INFORMÁCIE!!!

Polícia rozbehla už od piatku pátranie po nezvestnej Kristíne z Dolných Vesteníc. Len 15-ročné dievča zmizlo z domu a doteraz nedalo o sebe vedieť nikomu z príbuzných. Zúfalé slová rodiny odhaľujú, že by sa po jej boku mal nachádzať aj 21-ročný mladík.

Polícia pátra od 8. novembra po mladej Kristíne Ledajovej z Dolných Vesteníc. Len 15-ročné dievča zmizlo z domu už 5. novembra a odvtedy sa neohlásilo nikomu z najbližšej rodiny. Kristína má podľa popisu polície približne 155 až 158 centimetrov, blond vlasy po ramená, hnedé oči a štíhlu postavu.

Naposledy mala oblečené tmavé tesilové nohavice, biely kožuch a bielo šedé tenisky. Na Facebooku sa ale ozval aj brat hľadaného dievčaťa Peter, ktorý potvrdil, že z domu nezmizla sama: “Som jej brat, máme tušenie, že predali svoje telefóny. Mala by byť so svojím priateľom, takže dosť možné, že sa budú nachádzať na nejakom hoteli,” napísal.

Ďalší členovia rodiny doplnili, že sa má jednať o 21-ročného muža, pričom ich vzťah s Kristínou sa im príliš nepozdával. Naposledy mala byť dvojica videná na vlakovej stanici v Trnave, odkiaľ sa mala presúvať do Bratislavy. Rodina sa obáva, že si to namieria za hranice do Rakúska.

V prípade, že máte o Kristíne a jej priateľovi akékoľvek informácie, kontaktujte políciu na čísle 158 a následne na čísle 0910 666 910.

 

 

Zdroj │ Foto: Facebook/HAKA – Cielené pátranie po osobách

You Might Also Like