Umlátila tehotnú sestru (†23): Jej bábätku urobila niečo ohavné!

Len 13-ročné dievča urobilo svojej sestre (†23) niečo ohavné. Tehotnú ženu udierala železnou tyčou, až kým ju takmer nezabila. Jej nenarodenému bábätku napokon vykonala niečo neuveriteľné. Z detailov prípadu naskakuje husia koža.

Len 13-ročné dievča 18. októbra urobilo čosi strašné svojej staršej tehotnej sestre (†23) Fabiane Santane z Brazílie. Žena bola už v ôsmom mesiaci tehotenstva, keď ju mladá sestra napadla so železnou tyčou a mlátila ju až dovtedy, kým takmer neumrela. Keď ju začal brániť jej 15-ročný syn Gustavo, zaútočila aj naňho.

Telo mladej nastávajúcej mamičky bolo nájdené spálené o tri dni, kým telo Gustava bolo nájdené v rieke len 100 metrov od toho matkinho. Polícia ich začala hľadať potom, čo sa nevrátili domov. Pitva pritom odhalila zarážajúce detaily vraždy. Žene mala ešte zaživa sestra za pomoci 15-ročného kamaráta vyrezať bábätko priamo z maternice.

Všetko mali vykonať na príkaz ďalšej mladistvej, ktorá chcela dieťa pre seba, aby presvedčila partnera o tom, že maličké je jeho. Dieťatko však akoby zázrakom napriek drsnému príchodu na svet prežilo a momentálne sa nachádza v starostlivosti lekárov. 13-ročné dievča uviedlo po zdržaní políciou šokujúci dôvod toho, prečo sestru zabila: “Súhlasila s vykonaním zločinu ako pomstu za to, že bola se*uálne zneužívaná sestriným manželom, pričom Fabiana jej slovám neverila,” uviedol podľa informácií Metra policajný šéf Carvalho.

 

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/AFP news agency, Cut

 

You Might Also Like