Učiteľka týrala dievčatko pred zrakmi všetkých spolužiakov! Nechutné praktiky rozplakali nielen rodičov! VIDEO

Každý posiela svoje deti do školy za vzdelaním aj za výchovou. Táto učiteľka si pomýlila výchovu so šikanou a bezostyšným týraním …

Snáď každý si spomenie na nejaký obed zo školskej jedálne, ktorý by v žiadnom prípade nezjedol. Táto učiteľka takýmto situáciám predchádza a osvojila si na to dosť šialené výchovné metódy. Vo videu je vidieť, ako kvôli obedu dievčatko brutálne ťahala za vlasy a nútila ju, aby všetko zjedla.

Video sa dostalo na internet vo štvrtok a babička jedného z dievčat je v šoku ešte dnes. Tieto dve dámy sa postarali o svoju budúcnosť, ktorá už ich v zázemí škôl rozhodne nečaká.

Potom, keď sa video dostalo do rúk riaditeľky školy, okamžite ženy prepustili a vec odovzdal polícii. V škole My Little Playhouse Learning Center v Texase na svoje obedy žiaci dlho nezabudnú. Rodina detí môže dúfať, že budú ženy dostatočne potrestané a už nikdy ich nikto nepustí k cudzím deťom …

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like