Účesy s ktorými omladnete. Najlepšie krátke účesy, ktoré vám uberú pár rokov a budete sa v nich cítiť zvodne

Povedzte zbohom svojim dlhým vlasom, pretože sme pre vás vybrali 6 úžasných účesov s ktorými sa určite neprepočítate!

  1. Bob

Ste na omyle, ak si myslíte, že elegantný bob už vyšiel z módy. Tento jednoduchý strih sa hodí každej žene bez ohľadu na vek a ročné obdobie. Dĺžku zostrihu si môžete vybrať na základe vašich preferencii. Úprava si nevyžaduje žiadne veľké úsilie, pretože účes si zachová tvar aj dlhšiu dobu po ostrihaní.

  1. Lob

Jedná sa o predĺženú verziu bobu. Zdôrazňuje ženskosť majiteľky a dá sa nosiť na niekoľko rôznych spôsobov. Zvlnené, vyrovnané, jemne rozcuchané alebo chaoticky rozstrapatené. Bude z vás sršať štýlovosť!

  1. Kara

Toto je hit roku 2017! Hodí sa všetkým ženám, podčiarkne vašu šarmantnosť a ženskosť. V tejto sezóne je obzvlášť populárna asymetria, ktorá dáva tomuto účesu nový dôraz.

  1. Postupný zostrih

Ideálna voľba pre tie ženy, ktoré sa nemôžu pochváliť dokonalou frizúrou. Univerzálny strih pomáha vytvárať kreatívne a štýlové účesy dodávajúce objem. Okrem toho, dokáže odviesť pozornosť od prípadných vrások na vašej tvári.

  1. Garcon look

Napriek svojmu chlapčenskému vzhľadu, vie tento účes upriamiť pozornosť na všetky pozitívne črty svojej majiteľky. Je vhodný ako pre mladšie, tak aj staršie ženy a čo je najhlavnejšie – nestrávite pri jeho úprave pol dňa!

  1. Pixie

Štýlový zostrih 60.rokov sa presunul aj do súčasnosti. V prípade, že máte jemné a riedke vlasy, toto riešenie vám dodá požadovaný objem a hravosť. Ak hľadáte radikálnejšiu zmenu účesu, pixie je tá správna voľba!

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like