Tvrdenie, že Strelec je to najlepšie znamenie zverokruhu, je pravda. Strelec vyžaruje pozitívnu energiu! Presvedčte sa sami!

Ľudia narodení v období od 22. novembra do 21. decembra nie sú považovaní za najzábavnejších len tak pre nič za nič. Sú to veselí a pozitívni ľudia. Strelec je jedným z mála znamení, ktoré sa prísne drží svojich princípov. V čom sa ešte líši od ostatných?

 

Strelec vyžaruje pozitívnu energiu! Dokáže vidieť to dobré aj v tých najkomplikovanejších situáciách. Z problémov si nerobí ťažkú hlavu a vždy verí, že ako rýchlo prišli, rovnako rýchlo aj odídu. Toto znamenie nepodľahne depresii len tak ľahko, pretože u neho nemajú škaredé myšlienky žiadnu šancu!
Nič pre neho nie je nemožné! S úsmevom na perách dosiahne presne toho, o čom si ostatní môžu nechať len zdať. Jeho dobrá nálada robí na iných veľký dojem. Ak sa mu niečo nepodarí, nevzdáva to, práve naopak! Ešte viac sa usiluje o to, aby uspel!

Má mimoriadne veľké srdce 🙂 Strelec miluje čistou a úprimnú lásku, nepodvádza a obetuje toho veľa, len aby sa jeho blízki cítili v bezpečí, šťastní a milovaní. Na prvý pohľad môže Strelec budiť dojem, že chce za každých okolností vládnuť, to všetko ale pramení z obáv.
Aj napriek tomu, ako stály je v láske, miluje prekvapenie! Strelec dokáže ráno ísť do práce, po dlhom dni sa vrátiť domov s tým, že vonku je pekne a zajtra je sobota … a že by nebol vôbec zlý nápad zájsť si k moru a neskoro v noci už sa spokojne prechádza po pláži 🙂 Miluje prekvapovať svoju rodinu a priateľov a ich úsmev je pre neho tá najkrajšia odmena!

Strelec býva často unavený, pretože aj na svoje plecia niekedy naberie až príliš … Je pracovitý a nikdy vám neodmietne pomôc. Všetko to ale zvláda s nevídanou ľahkosťou! Je veľmi vnímavý. Hneď odhalí, kto ho chce len využiť, alebo ho oberá o pozitívnu energiu!

Priateľstvo je pre Strelca tá najkrajšia vec na svete! Má priateľov na celý život a veria v to, že vždy má kvalita prednosť pred kvantitou. Vyhýba sa falošným ľuďom a veľmi rýchlo odhalí, kto ho chce len využiť. A vtedy s ním nie sú žiadne žarty …
Toto znamenie je rodinne založené, u neho doma sa každý cíti príjemne! Strelec svoju rodinu stmeľuje a tiež jeho priatelia vedia, že jeho domov je aj ich domovom 🙂
Sú prirodzene zvedaví a milujú sa učiť nové veci. Toto znamenie je tiež ukecané. Neexistuje téma, z ktorého by si pre seba nenašiel niečo zaujímavé.

Úsmev mu z tváre nezmizne len tak ľahko. Miluje žarty a tiež sa dokáže smiať aj sám zo seba. Môžete si všimnúť, že často je ironický a tiež si vás doberá, nikdy ale neprekročí hranice a nebude vás ponižovať. Úctivosť a úprimnosť sú vlastnosti, ktorými sa v živote riadi.

Neúcta je pre neho niečo, čo ho dokáže vyviesť z miery … Nakoniec ešte dodáme, že slovo „nuda“ by ste v slovníku Strelca hľadali len ťažko! Každý deň s ním je zážitok a všetok svoj čas sa snaží naplno využiť 🙂

Strelec je skvelý človek. Súhlasíte s touto charakteristikou?

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like