Túto reality show miloval každý. Na obrazovky TV JOJ OPÄŤ prichádza Moja mama varí lepšie ako tvoja

Niektoré relácie si získajú obľubu divákov veľmi rýchlo a medzi takéto relácie jednoznačne patrí aj obľúbená Moja mama varí lepšie ako tvoja. Obľúbená reality šou o varení začala pred štyrmi rokmi so skvelými Hetešovcami.

Od tejto doby si diváci obľúbili zábavnú šou, v ktorej sa naučíte nie len skvelé a chutné recepty, ale tiež sa poriadne zasmejeme na vtipných hláškach súťažiacich a tiež moderátorov.

Na určitý čas od decembra 2018 mala táto šou pauzu, avšak jej fanúšikovia sa môžu tešiť, pretože nové časti budú vysielané už čoskoro! Po oddychu a načerpaní nových síl sa chystajú nové diely, v ktorých súťažiacich nečaká len skvelá zábava v televíznej kuchyniale aj veľmi atraktívne výhry.

Noví súťažiaci, nové recepty a tradične vždy zábavný moderátor Junior! Na to všetko sa môžete tešiť v nových častiach obľúbenej relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Samozrejme stále sa môžete tešiť aj na odborné zhodnotenie uvarených pokrmov tromi gastronomickými odborníkmi, ktorí si potrpia na vysokú kvalitu pripravovaných jedál.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like