Trpíte často bolesťou hlavy? Skúste tento trik a zbavte sa migrény za pár minút!

Patríte medzi ľudí, ktorí často trpia bolesťami hlavy? Migrény sú naozaj neznesiteľné a vy už neviete čo robiť, pretože vám prášky na bolesť nepomáhajú? Prečítajte si tento článok a dozviete sa tak, ako na migrénu a bolesti hlavy. 

Migrény sú tak obrovské bolesti hlavy, kedy nie je človek normálne fungovať. Je veľa dôvodov, prečo sa nám bolesti hlavy objavujú, ale najčastejší je stres alebo zlé stravovanie.

Najhoršie naozaj je, keď napríklad šoférujete a bolesti začnú, alebo musíte urobiť nejakú dôležitú prácu, na ktorú sa musíte sústrediť, ale bolesť hlavy vám to šialene komplikuje. Bolesti hlavy sa dajú odstrániť, alebo aspoň zmierniť a to pomocou aplikácie tlaku a masážou bodov na vašom tele. Ak sa teda stretnete s bolesťami hlavy, buďte pripravení a použite akupresúrnu techniku a do 5 minút by mali bolesti odznieť.

Jedná sa o čínsku metódu zbavovania sa migrény. Nájdite si proste len nejaké kľudné miesto, môžete si pustiť potichu nejakú relaxačnú hudbu a začnite si svoje body masírovať krúživými pohybmi. Každý bod masírujte aspoň 1 minútu.

1. bod

Tento bod je nazývaný bodom tretieho oka, a to pretože je umiestnený niekde medzi obočím. Masírujte si tento bod a nielen že to pomôže zbaviť telo bolesti hlavy, ale zbaví vás aj únavy.

2. bod

Bod na vnútornom okraji obočie. Ak vám nie je dobre a je vaša bolesť hlavy sprevádzaná chrípkou, tak sa vám po masáži tohto bodu uvoľnia dutiny.

3. bod

Miesta v okolí nosa. To vás zbaví aj stresu a bolesť hlavy pomaly odznie.

4. bod

Bod, ktorý je 3 centimetre nad vašimi ušami. Nad ucho si položte prsty a začať s krúživými pohybmi zbaví vás aj očnej únavy.

5. bod

Body, ktoré sú na dlaniach medzi palcom a ukazovákom. Stimulujte tento bod a zbavíte sa bolestí zubov, chrbta, krku.

Skúste všetky tieto body a ich masáž by mala zabrať proti bolestiam hlavy, krku, ramien, chrbtice.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like