Traja najväčší klamári podľa znamenia zverokruhu!

Všetci klamú. Niekto vymýšľa výhovorky, niekto klame aby neurazil svojich priateľov. Všeobecne platí, že lož je lož v dnešnej dobe bežným javom a len ťažko tak budete hľadať človeka , ktorý nikdy neklamal.

Avšak klamára nemé nikto rád a predovšetkým ľudí, ktorí klamú neustále. V dnešnom článku vám predstavíme najväčšiích klamárov podľa znamenia zverokruhu.

Blíženci

Na prvý pohľad sa jedná o otvorených a pohostinných ľudí, ktorí nevyzerajú ako klamári. Blíženci sú sami o sebe presvedčení, že neklamú. Často si upravujú veci, tak ako sa im hodí. O svojich klamstvách sú veľmi silno presvedčení. Blíženci sú nespoľahlivý a nedržia svoje slovo. Ak ste blíženec, skúste premýšľať o tom, čo hovoríte ostatným.

Rak

Raci sú veľmi podozrievaví a nedôverčiví voči ostatným. Preto často klamú, aby zabránili problémom. Majú veľmi veľkú predstavivosť a často tak vymýšľajú veľmi rafinované lži. Dokonale improvizujú. Ak ste Rak, tak sa naučte viac dôverovať ľuďom – nie všetci sú proti vám.

Lev

Levy dokážu byť veľmi dramatický, sú to výborní herci. Chcú byť vždy vo vedení. Majú veľkú charizmu, ktoré im umožňuje obratne klamať a manipulovať. Často klamú, aby vyzerali lepšie v očiach ostatných. Ak ste Lev, stačí prestať klamať!

 

Sedí to? Napíšte nám do komentárov.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like