Tragédia ako z Popolušky: Dievčatko († 13) sa obesilo, v noci muselo upratovať, v škole sa jej smiali!

Keď ešte len trinásťročná Amber utiekla z domu, rodičom malo byť jasné, že jej ide o život. Dievčatko totiž týrali a ona už to nemohla vydržať. Príbeh s tragickým koncom v mnohom pripomína rozprávkovú Popolušku, akurát Amber miesto triedenia šošovky a hrachu musela o pol druhej v noci vytierať podlahu!…

Amber Peat († 13) z anglického Mansfield si žila rozprávkový život a nič nenasvedčovalo tomu, že sa na tom niečo zmení. To by si však jej matka Kelly nesmela vziať priateľa Dannyho, ktorý do dievčiny života vniesol strach, hrôzu a poníženie. Z pozície otčima začal Amber psychicky týrať. Jej matka tomu nehanebne a mlčky prizerala.

Naložili jej toľko domácich prác, že by ich nezvládol plniť ani štyridsaťročný chlap. Lenže namiesto pochopenia rodičia dievča radšej trestali. A to tak intenzívne, že sa v lete 2015 zobrala a utiekla z domu. Kelly a Danny zalarmovali políciu až po 8 hodinách, hoci veľmi dobre vedeli, čo sa môže stať. Amber našli po troch dňoch mŕtvu, obesila sa v lesíku za mestom.

Tepláky a igelitka

Smutný prípad pomohla objasniť triedna učiteľka Amber, ktorej sa dievča zverovala. “Povedala mi, že jej nevlastný otec ju chcel ponižovať, aby sa jej všetci smiali. Bola som presvedčená o tom, že Amber psychicky týral, “oznámila Rebecca Beard podľa britského servera DailyMail.co.uk vyšetrovateľom. Keď nestihla všetky domáce práce, otčim ju o pol druhej zobudil a donútil vytrieť podlahu v celom dome.

Raz si zabudla vyprať nohavice od školskej uniformy, a tak musela ísť v teplákoch. A do tretice, všetky školské pomôcky jej nevlastný otec niekoľkokrát nahádzal do nákupnej igelitky a tašku jej zabavil. Pred ostatnými deťmi, ktoré dokážu byť kruté, musela Amber šialene trpieť. Vyšetrovanie ani po troch rokoch stále nie je u konca a v nasledujúcich týždňoch bude pokračovať. Aký trest stihne krkavčích rodičov, zostáva nejasné.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like