Toto sú trendy farbenia vlasov pre rok 2019…Ak túžite po zmene, teraz je nato ten správny čas!

Spýtali sme sa profesionálnych kaderníkov, čo je práve teraz in. Tu sú naše rady.

 

Prišiel rok 2019 a spolu s ním úplne nové trendy farbenia vlasov. Priamo zo zahraničia vám prinášame najnovšie druhý hair- styles. Je na vás, ktorý z nich si vyberiete. Ak túžite po zmene nebojte sa vyskúšať niečo nové. Začať môžete priamo na hlave! Spýtali sme sa profesionálnych kaderníkov, čo je práve teraz in. Tu sú naše rady.

Tigrie oko:
Už na prvý pohľad je jasné, prečo dostala táto metóda farbenia takéto pomenovanie. Zlato- hnedý odtieň farby vlasov. K tomu sa pridá ešte kryštálový odlesk. Celé to vzbudzuje dojem, akoby sa človek pozeral do očí tigra. Táto technika sa odporúča najmä mladým dievčatám s tmavohnedými alebo čiernymi vlasmi a svetlou pokožkou. Vlasy sa tak ocitnú v očarujúcom kontraste s viacerými odtieňmi farieb na vašom tele. Táto kombinácia karamelovej farby s čokoládovými vlasmi je nádherná a určite by ste mali nad ňou pouvažovať.

Farbenie technikou air touch:
Táto novinka tu bola už minulý rok, no jej popularita od vtedy len vzrástla. Prišla k nám z neďalekého Ruska. Vymyslel ju špecialista Vladimír Sabraševyj. Je pravdou, že táto technika je jednou z najkomplikovanejších vôbec, no to jej atraktivitu len zvyšuje. Medzi ruskými a americkými ženami sa stala za poslednú dobu veľmi vyhľadávanou. Ide o vizuálne zväčšenie objemu a priam magický efekt zdravých a mocných vlasov.

Tento trik spočíva v tom, že pred aplikáciou farby, sú vlasy rozdelené na pramene a potom sa ovzdušňujú fénom. Toto trvá až dokým prameň nedosiahne približne o 40% viac objemu ako pôvodne mal. Až takto upravené vlasy sa môžu nafarbiť. Táto technika sa hodí prevažne blondínam, no vekovo nie je nijako ohraničená! Zároveň nevyžaduje časté úpravy. Približne raz za pol roka.

 

Štýl nude:
Táto technika v sebe zahŕňa kúzlo prirodzenosti. Jedná sa o veľmi pokojné a jemné farby. Hlavnou myšlienkou je vzbudiť dojem, akoby vlasy takejto farby už vyrástli. Vyberie sa určitá farba, ktorej odtiene sa miešajú, až na konci vznikne dokonalá, reálna podoba tejto farby. Veľmi často používajú túto metódu celebrity. Prirodzenosť nikdy nevyjde z módy!

Na farbenie touto technikou sa používajú veľmi teplé slnečné odtiene: orechové, medové, mierne ryžové, gaštanové a s nádychom vanilky. Pokiaľ nemáte chuť na rôzne ombre či melíre, táto technika je práve pre vás! V jej jednoduchosti sa skrýva krása.

Jasné pramene:
Ak chcete svojmu výzoru dodať niečo vzrušujúce, farebné a extravagantné, máme pre vás štýl jasných prameňov. Populárne pixely vystriedalo menej odvážne, zato rovnako a možno dokonca viac príťažlivé neónové farbenie spodnej časti vlasov. Nemusíte sa zbavovať vašej základnej farby, tá ostane nezmenená. Pár prameňov si však nafarbíte rozličnými farbami v časti zátylku. V každodennom živote a práci máte možnosť túto novinku skryť a podľa vašej ľubovôle ju opäť kedykoľvek odhaliť!  Vaši blízki túto nie príliš radikálnu, no predsa zmenu určite ocenia.

Kontúring:
Zvýrazňovanie tváre pomocou highlitherov je už dávno za nami. Dnes si môžete vaše krásne črty zvýrazniť pomocou účesu. Princíp je podobný ako pri make-up. Svetlé odtiene miesto zvýraznia a tmavé jej dodajú tieň. Môžete to prispôsobiť na partie, ktoré chcete zdôrazniť a na ktoré ste pyšná!

Zmenu účesu ženy potrebujú minimálne raz za rok. Zároveň ak sa vám niečo nedarí, je to vynikajúci spôsob ako si urobiť radosť, či spríjemniť deň. Kľudne sa nebojte z času na čas investovať do seba trochu času a peňazí. Určite sa to odrazí na vašej psychickej pohode a radosti z niečoho nového vo vašom živote. Ak vás článok zaujal, nebojte sa podeliť sa s ním s vašimi priateľkami.

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like