TOTO sa môže stať len na Slovensku: Do reštaurácie nepustili vodiaceho psa!

Pri podobných šťažnostiach sa nám neustále zastavuje rozum a čím ďalej, tým viac premýšľame nad tým, prečo sú niektorí ľudia plní toľkej zlosti a neporozumenia. To, s čím najnovšie prišla známa facebooková stránka, všetkých zaskočilo. TAKTO by to nemalo byť 🙁

„Toto píšem so slzami v očiach, lebo toto je Slovensko. Toto je naša ľudskosť v praxi,” začína príspevok na stránke venovanej sťažnostiam a upozorneniam na nekalé praktiky – Nekŕmte nás odpadom. Majiteľ istej reštaurácie nechcel vpustiť dovnútra, dokonca ani na terasu, nevidiaceho chlapca so svojím vodiacim psom.

“Mal bielu paličku, načúvací prístroj a k tomu vodiaceho psa – labradora. Pes pokojný, mierny. Pán sa slušne spýtal čašníka, či sa môžu naobedovať a zobrať i psa. Čašník razantne odmietol, nemôžu sa so psom najesť dnu. Na moje prekvapenie ani vonku, vraj tam on neobsluhuje. Pán sa mu ešte snažil vysvetliť, že psík je na podobné zvyknutý a na to vychovaný, nepomohlo. Rodina sa zobrala a šla pokojne preč,” opisujú svoj zážitok na sociálnej sieti.

Vedúci motorestu sa oháňal zákonom, avšak asi zabudol, že práve pri takýchto prípadoch je návšteva zvierat v reštauráciách povolená. Aj napriek tomu, že sme sa pokúšali spojiť s konkrétnym podnikom, doteraz nereagovali a nedali nám žiadne vyjadrenie. Čo si o tejto situácii myslíte vy?

Celý príspevok si môžete prečítať TU:

Foto/Zdroj: Facebook/ Nekŕmte nás odpadom

You Might Also Like