Toto prírodné super antibiotikum zničí zápal močových ciest neraz už po prvom užití

Ak ste už niekedy mali zápal močových ciest, potom viete, ako nepríjemné to môže byť. Musíte často chodiť na toaletu a malá potreba sa neraz stáva veľmi bolestivá.

 

Najhoršie na tom je, že neraz na nu nezaberajú ani lieky od lekárov. Ak je to aj váš prípad, potom zrejme nastal čas obrátiť sa na prírodné antibiotiká.

Príčiny a výskyt zápalov močových ciest

Zápaly močových ciest sa častejšie vyskytujú u žien ako u mužov, ale postihnúť môžu aj ich. V súčasnosti nimi trpí takmer každá piata žena na svete.

Sú spôsobené baktériami E. Coli a zvyčajne po čase sami od seba odídu.

V niektorých prípadoch však môžu cystitídy sprevádzať bolesti pri močení, krv v moči, bolesti chrbta či dokonca horúčky alebo zimnica.

V dnešnom článku vám ponúkneme recept na jedno extra účinné prírodné antibiotikum, ktoré tento druh infekcií dokáže spoľahlivo vyliečiť.

Ingrediencie

Na jeho prípravu budete potrebovať tieto suroviny:

  • 1 dcl olivového oleja
  • 120 gramov medu
  • 120 gramov citrónovej kôry (dobre umyté vo vlažnej vode s octom)
  • 120 gramov koreňa petržlenu

Postup prípravy

1) Najprv očistite petržlen a pokrájajte ho na menšie kúsky.

2) Z citrónov získajte kôru a tiež ju nakrájajte na menšie kúsky. Predtým však citróny dôkladne umyte vo vlažnej až teplej vode s pridaním octu alebo sódy, aby ste z nich odstránili postrekovej látky.

3) Teraz vložte nakrájaný petržlen a citrónovú kôru do mixéra. Pridajte k nim med a olivový olej a všetko dobre rozmixujte na jemnú zmes.

4) Vyrobený liek prelejte do sklenenej uzatvárateľnej nádoby a udržujte ho v chladničke.

Užívanie

Tento liek užívajte 3 krát denne, 1 až 2 čajové lyžičky nalačno aspoň 15 minút pred jedlom – pred raňajkami, obedom a večerou.

Užívajte ho pravidelne, až do zlepšenia vášho zdravotného stavu.

Keď si budete vyberať suroviny na tento recept, uprednostnite ich vysokú kvalitu. Med a citróny by mali byť v bio kvalite. Ak takéto nezoženiete, nevadí, ale v takom prípade citróny dôkladne umyte.

Aby ste urýchlili liečbu, vyhýbajte sa pitie kávy a jedenie čokolády či sladkostí, pretože tieto potraviny môžu prispievať k rýchlejšiemu množeniu baktérií v močových cestách.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like