Toto pred zrkadlom nemôžete absolútne robiť. Zlá energia môže ublížiť všetkým. Pozrite sa, čo to znamená

Niekto považuje zrkadlo za každodennú potrebu a niekto ho radí len medzi interiér domácnosti. Senzibili však majú tendenciu argumentovať, že zrkadlá sú akýmsi druhom portálu, ktorý v sebe uchováva informácie o ľuďoch pozerajúcich sa do neho.

Možno viete, možno nie, no do zrkadla by ste sa nemali dívať vo večerných hodinách, ani pred ním jesť či používať nadávky. Povedzme si o tom niečo viac…

  1. Pozerať sa na vlastný odraz v zrkadle po 24:00

Hovorí sa, že v tejto dobe je lepšie obísť zrkadlo stranou. Môže sa totiž stať, že inak bude čerpať životnú silu z ľudskej duše.

  1. Nadávanie pred zrkadlom

Počas hádok a výmeny niekoľkých nadávok si zrkadlo absorbuje energiu človeka a verte, že sa k vám vráti naspäť ako bumerang. Odborníci na túto tematiku radia, aby ste sa v takomto prípade vyhýbali zrkadlám, inak sa nevyhnete problémom.

  1. Jedenie pred zrkadlom

U ľudí existuje povera, že týmto spôsobom človek blokuje svoj rozum, krásu aj vlastné zdravie. Je teda lepšie byť opatrný a neskúšať osud pri prežúvaní jedla pozeraním sa do zrkadla.

  1. Pôrod

V nedávnej minulosti ľudia verili, že novorodenec ešte nemá svoje vlastné biologické pole. Aby ho ochránili pred negatívnym vplyvom druhého sveta, deti sa pokúšali chrániť pred akýmikoľvek predmetmi, v ktorých by sa mohli odrážať.

  1. Pozerať sa na seba do zrkadla v nepríjemnom období

V čase choroby, zlej nálady či depresie je lepšie, aby ste zrkadlo obchádzali. V opačnom prípade si môžete ublížiť: nadpozemské sily majú šancu využiť vašu dočasnú slabosť.

  1. Fotografia oproti zrkadlu

Niektorí ľudia považujú za zlé znamenie, ak máte oproti zrkadlu zavesenú fotografiu. Týmto spôsobom sa vytvára koridor, cez ktorý môžu nadpozemské bytosti vysávať životnú energiu človeka.

  1. Zrkadlo oproti vchodovým dverám

Takto umiestnené zrkadlo má vlastnosť prilákať negatívnu energiu priamo do domu. Je lepšie, aby odrážalo opačnú stenu od vchodových dverí.

  1. Rozbité zrkadlo

Rozbitých zrkadiel sa musíte okamžite zbaviť! Ak človek vidí sám v niekoľkých odrazoch, jeho energia sa rozdvojuje.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like