Toto je ten najúčinnejší zabijak tukov: Stačí 1 lyžica denne a za pár týždňov sa zbavíte až desať kilogramov!

Samozrejme, že ak chceme schudnúť, najdôležitejšie je zmeniť stravu a začať sa hýbať . Je tu však ešte jedna vec, ktorá by nám v tomto úsilí mohla výrazne pomôcť. Napravte svoje stravovacie návyky, a teda pridajte do stravy veľa zeleniny, ovocia a bielkovín či strukovín, snažte sa vyhýbať cukru. Pridajte pravidelnú športovú aktivitu a ste na dobrej ceste. Potom môžete vyskúšať aj tento doplnok.

 

Tajomstvo spočíva v kombinácii citróna, zázvoru a rasce. Toto korenie urýchľuje metabolizmus, bráni zadržiavaniu tekutín v tele a pomáha pri chudnutí.

Budete potrebovať:

1 lyžička mletej rasce

1/2 lyžičky strúhaného zázvoru

šťava z 1/2 citróna

2 lyžice vody

Postup:

Vodu nalejeme do hrnca a privedieme k varu. Pridáme rascu a zázvor. Celé to varíme cca 5 minút na miernom ohni a následne odstavíme a necháme vychladnúť. Na záver pridáme citrónovú šťavu. Aspoň 20 minút pred každým jedlom si dáme jednu lyžičku tejto zmesi. Po pár týždňoch uvidíte výsledky. Chudnutie sa vám bude dariť dvakrát lepšie a za 2 mesiace sa vám môže podariť schudnúť až 10 kilogramov.

Navyše tento sirup posilňuje aj imunitný systém, pretože zázvor je ten najlepší bojovník s vírusmi a baktériami a citrón obsahuje dostatočné množstvo vitamínu C.

Určite ale nezabúdajte na prvú polovicu celého vašeho úsilia. Zdravá strava a pohyb, to je kľúč k vysnívanej postave a zároveň aj kľúč ku zdraviu.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: sovkusom.ru

You Might Also Like