Toto je skutočný priateľ. Produkt, ktorý vyliečil obličky a donútil ich dobre fungovať, aj bez drahých liekov

Všetky časti tejto rastliny: bobule, listy, korene a dokonca aj vetvičky sú prospešné pre naše obličky. Divoká ruža zbavuje opuchov, tmavých červenkastých kruhov a vačkov pod očami, bolestí v boku a „opravuje“ zle fungujúce obličky.

Šípky v sebe obsahujú obrovské množstvo vitamínu C ale aj flavonoidy, triesloviny a katechíny, vďaka čomu dokážu rozpúšťať obličkové kamene!

Ako si prečistiť obličky

Šípky sa stanú priateľom vašich obličiek. Zbavia vás soli, rozložia kamene, upravia funkciu dôležitých orgánov a zmiernia zápal. Počas čistenia obličiek si zároveň prečisťujete aj vašu pečeň!

Čo na to potrebujete?

  • 2-3 PL sušených alebo čerstvých plodov šípky
  • 500-700 ml vriacej vody
  • Termosku
  • Slamku

Postup

Plody zalejte vriacou vodou a nechajte odstáť v termoske cez noc. Ráno bude váš nápoj pripravený!

Nápoj pite 2-3x denne, jeden pohár (200ml) po jedle. Dôležité je, aby ste ho pili slamkou, pretože vysoký obsah kyseliny askorbovej môže mať nepriaznivý vplyv na zubnú sklovinu a zafarbiť vaše zuby.

Počas toho musíte piť dostatok vody po celý deň na odstránenie všetkých škodlivých látok z tela. Dodržujte aj diétu bez soli, ktorú môžete nahradiť koriandrom, rascou, kôprom, petržlenovou vňaťou alebo citrónovou šťavou.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like