Toto je najviac neodpustiteľná chyba žien vo vzťahu. Ako v tomto postupujete vy?

Ženská energia má v sebe obrovskú silu a často sa prejavuje vo vzťahu s mužom. Mnoho žien si ani neuvedomuje aký to má silný vplyv na druhú polovičku. Ženská energia je palivom pre úspech všetkých mužov. Táto sila je schopná postaviť na kolená každého nešťastného muža, ale taktiež ho môže aj zničiť.

 

„Ako žena zmýšľa o mužovi, taký sa stane.“ Je to ohromujúce, ale je to pravda. Ak žena rozmýšľa alebo hovorí i mužovi zle, ona ho ničí tou samou ženskou energiou, ktorou by ho mala podporiť v ťažkých časoch. A potom sa všetko pokazí: doma sa nič neudrží, chýbajú peniaze, muž sa venuje alkoholu a dni trávi mimo domu.

V tomto momente žena opäť potvrdzuje svoju pravosť. Zdá sa jej, že muž si nezaslúži jej pozornosť. Často debatuje s priateľkami, aby získala podporu zvonku. Ale je to podpora? Veď podrobnosti osobného života niekoho iného sa čoskoro stanu verejnými. Alebo sa bude naivne nádejať, že priateľka bude mlčať ako partizán.

Pevné vzťahy

 Obviňujúc manžela, žena ho podvedome provokuje na zlé správanie. Akékoľvek zlé myšlienky on považuje za skener, veď si uvedomil, že v očiach ženy stratil svoj význam. Už to nebol jej vysnívaný manžel. V snahe pomstiť sa, muž si ľahne na pohovku a čaká na ďalšiu porciu nadávok na jeho účet. Žena sa tak naivne povzbudzuje, že sa jej muž odhodlá k nejakým činom.

Potom ako žena prestane len hovoriť a rozmýšľať o svojom mužovi zle, tak sa podujme na posadnutosť zmeniť ho. Začne svoju milovanú polovičku vnímať takú, aká je. Len opustením strašidelných očakávaní dostane žena šancu vybudovať správny vzťah s milovaným.

Vznik negatívneho myslenia naznačuje, že v okamihu, keď je žene veľmi zle, tak sa snaží presunúť zodpovednosť na svoju polovičku. Je dôležité, prestať byť obeťou a začať sledovať svoje myšlienky.

Naučiť sa rešpektovať svojho muža a on bude vysielať signály do okolitého sveta. Začne cítiť svoj význam a budú to vidieť aj iní ľudia. Keď žena vidí vo svojom mužovi dôstojnosť, tak ho to inšpiruje. Otázka úspechu bude už len otázkou času.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like