Toto je najsilnejší prírodný liek na regeneráciu pečene. Takto ho jednoducho pripravíte!

Určite ste už o ňom počuli aj vy. Napokon, tento liek poznali už naši rodičia a jeho využívanie siaha oveľa ďalej do histórie. Objavte silu prírodného lieku, ktorý sa pomaly, ale isto vytráca z našich domácností.

 

Sirup z červenej cibule

Červená cibuľa je známa svojimi účinkami na ľudské zdravie. Je známa ako prírodný prostriedok na zníženie cholesterolu, reguluje hladinu cukru v krvi a blahodárne pôsobí aj na tráviaci trakt.

Málokto vie, že táto zelenina je aj jednou z najväčších prírodných zásobární vitamínu C o obsahuje ho 3x viac ako jablko.

 

Pripravte si cibuľový sirup na regeneráciu pečene

čo budeme potrebovať:

  • 900 g hnedého cukru
  • 1 kg červené cibule

postup:

Cibuľu ošúpeme, nakrájame na štvrťky a pomelieme v mlynčeku na mäso. Pridáme cukor, premiešame a necháme 10 dní lúhovať.

Zmes prelejeme do sklenenej nádoby a uchovávame v chladničke. Sirup pijeme 2 x denne po dvoch lyžiciach. Užívame po jedle.

Okrem regenerácie pečenie a vyššie zmienených účinkov pomôže cibuľový sirup pri zápale hrdla, kašli, bojuje proti únave a dokonca dokáže pomôcť aj pri miernych až stredne-silných bolestiach hlavy.

Tento liek je vhodný aj pri ťažkom poškodení pečene a cirhóze.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like