Toto je najlepší priateľ pre vaše obličky. Prírodný produkt, ktorý vylieči obličky a donúti ich dobre fungovať!

Všetky časti tejto rastliny: bobule, listy, korene a dokonca aj vetvičky sú prospešné pre naše obličky. Divoká ruža zbavuje opuchov, tmavých červenkastých kruhov a vačkov pod očami, bolesťou v boku a „opravuje“ zle fungujúce obličky.

 

Šípky v sebe obsahujú obrovské množstvo vitamínu C, ale aj flavonoidy, triesloviny a katechíny, vďaka čomu dokážu rozpúšťať ľadvinové kamene!

Ako si prečistiť obličky 

Šípky sa stanú najlepším priateľom vašich obličiek. Zbavia vás soli, rozložia kamene, upravia funkciu dôležitých orgánov a zmiernia zápal. Počas čistenia obličiek si zároveň prečistíte aj vašu pečeň!

 

Čo na to potrebujete?

  • 2-3 PL sušených alebo čerstvých šípok
  • 500-700 ml vriacej vody
  • termosku
  • slamku

Postup

Plody zalejte vriacou vodou a nechajte odstáť v termoske cez noc. Ráno bude váš nápoj pripravený!

Nápoj pite 2-3x denne, jeden pohár (200ml) po jedle. Dôležité je, aby ste ho pili slamkou, pretože vysoký obsah kyseliny askorbovej môže mať nepriaznivý vplyv na zubnú sklovinu a zafarbiť vaše zuby.

Počas toho musíte piť dostatok vody po celý deň na odstránenie všetkých škodlivých látok z tela.

Dodržujte aj diétu bez soli, ktorú možno nahradiť koriandrom, kmínom, kôprom, petržlenovou vňaťou alebo citrónovou šťavou.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like