Toto je jediná vec, ktorá vám pomôže pri nespavosti, hojení rán, pomalom raste vlasov a zlom trávení v jednom čase!

Určite poznáte situáciu, kedy sa znenazdajky na ulici stretnete s kamarátkou, nadšene sa zvítate, avšak po pozvaní na obed či kávu sa po chvíli sa zmôžete len na sťažnosti na to, ako vás dlhodobo trápi nespavosť či trávenie. Ak nie, tak ste šťastní ľudia! Ak však áno, určite vás poteší rada, ktorú aj mne dala presne v takejto situácii kamarátka. Poradila mi zájsť do lekárne po jednu obyčajnú vec.

 

Čo to bolo? Esenciálny olej z kadidla!

 

 

Problémy so spánkom nemávame žiaľbohu len my, ale aj naše ratolesti, čo nás často trápi asi viac. Pomôcť vášmu dieťatku ku lepšiemu spánku a relaxácii viete príjemnou vôňou z kadidla. Stačí, keď do aroma lampy pridáte pár kvapiek voňavej silice podľa návodu a zapálite. Budete prekvapení, ako bude vaše dieťa reagovať. Pokojným a nerušeným spánkom. A takisto bude tento esenciálny olej pôsobiť aj na váš spánok.

Využiť tento esenciálny olej môžete však aj na samotnú kožu. S čím vám pomôže? Jemne vám prečistí kožu, pomôže vám v boji so zápalmi, pričom vylieči neobľúbené akné i vyrážky. Pomôže aj pri bielení pokožky či s vredmi. Možno by vás to ani nenapadlo, no olej z kadidla pomáha aj pri tvorbe kolagénu v pokožke. Pravidelné používanie tohto oleja vám dokonca pomôže zbaviť sa hladkých vrások a vypne vám pleť, čím zaručí mladší vzhľad.

 

Olej z kadidla má však aj ďalšiu skvelú schopnosť, a to hojiť drobné rany a nepríjemné škrabance. Pomôže s rýchlejším uzdravením a použiť ho môžete aj pri omrzlinách či popáleninách.

Ak vás trápi vypadávanie vlasov, ich pomalý rast či slabá štruktúra, vyskúšajte vlasovú masku z oleja. Do masky, ktorú zvyčajne používate, pridajte niekoľko kvapiek oleja z kadidla a dbajte na to, aby olej pôsobil po celej dĺžke vlasov. Pomôže aj pri neposlušných lámavých nechtoch.

Tráviace problémy vedia dosť nepríjemne strpčovať život. Toto voňavé kadidlo vám pomôže rozhádzané trávenie upokojiť a uvoľniť. Vôňa éterických olejov vie pomôcť takisto zbaviť sa zápchy, zmierni nevoľnosť a zlepší trávenie.

Napadlo by vás použiť esenciálny olej z kadidla na všetky tieto vyššie uvedené problémy? Ani nás nie, avšak najbližšie si už budeme vedieť poradiť. Ak trápia nejaké z týchto problémov aj vaše kamarátky, neváhajte a podeľte sa s týmito radami, nikdy neviete, komu môžu pomôcť.

Má tento olej vo vašej domácnosti aj iné využitia?

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like