Topánky s vymeniteľným opätkom? Nechajte sa inšpirovať

Jeden pár topánok, ktoré možno nosiť na niekoľko rôznych spôsobov. Na vysokom podpätku, masívnom podpätku, či nízkom podpätku. Na farebnom, čiernom, vzorovanom…Na presne takom, na aký máte náladu. A život sa zrazu stane krajším.

Obuvnícky svet prišiel na geniálny nápad. Ale prečo až teraz? Topánky s vymeniteľnými podpätkami. Vybrať sa dá z bohatej ponuky –  farby, tvaru a štýlu… Za sekundu zmeníte charakter svojich črievičiek. Ak vás začínajú bolieť nohy z vysokých podpätkov, urobíte klik a zmeníte ich za nižšie. Ak si chcete vytvoriť vlastné topánky, ktoré nemá nik iný, skúste to! Nie je to geniálne?

Autorkou je Tanya Heath. Jej cieľom bolo predovšetkým uľahčenie života všetkým ženám. Chcela im pomôcť aby sa cítili komfortne v každom momente dňa nezáležiac od toho, či sú v práci, či robia nákupy, či pijú drink v bare. Založenie je jednoduché: na začiatok dňa si vyberiete podpätky (farbu i výšku) na aké máte chuť. Iné varianty zoberiete so sebou. Budú vám robiť v kabelke spoločnosť, a keď príde pravá chvíľa, rýchlo ich vymeníte.

Ponuka značky je naozaj pestrá. Zahŕňa kotničky, mokasíny, sandálky, polobotky, čižmy, a iné. Ceny topánok sa začínajú od 300 € a ceny podpätkov od 35 €. Nie je to málo, ale ten nápad stojí za vyskúšanie.
zdroj: tanyaheath

You Might Also Like