Top ranný elixír pre vaše telo. Nakopne metabolizmus a zhodíte pár kilogramov aj bez cvičenia.

Pitný režim je dôležitý. Stále nám to niekto pripomína a nie nadarmo. Pomáha to metabolizmu, našej pleti a celkovo sa cítime lepšie. Samozrejme to závisí aj od toho, aké tekutiny prijímame. Čo je však zaujímavé, že môžeme prijímať tekutiny, ktoré okrem hydratácie, pomáhajú aj v chudnutí.

 

Tento drink vám pomôže nakopnúť metabolizmus a vy tak môžete nejaké to kilo stratiť. Veľa ľudí sa snaží vyzerať skvelo len preto, lebo to vidia v médiách a chcú vyzerať ako oni. Dôležité však je, že naše zdravie nesprávnym stravovaním a najmä nadmerným stravovaním trpí. Nadváha je dnes globálnym problémom, ktorý trápi mnoho ľudí.

Kvôli nadváhe strácame kontrolu nad vlastným telom, trpí naša chrbtica a kĺby všeobecne a strácame aj kontakt s okolím. Okrem toho je to aj zvýšený cholesterol či krvný tlak.Navyše sa vo svojom tele jednoducho necítime dobre.

Ak ste sa rozhodli schudnúť a zmeniť tak svoj život, musíte preto niečo urobiť. Nič sa nedeje samo od seba. Okrem toho, že musíte zmeniť svoj jedálny lístok a niektoré veci jednoducho vylúčiť, je potrebné zapojiť aj pohyb.

Pri chudnutí vám môžu pomôcť aj doma pripravené  nápoje. Tie naštartujú metabolizmus,doplnia potrebné látky a navyše pomáhajú chudnúť. Prinášame vám teda drink, ktorý vám na začiatok môže pomôcť.

Budete potrebovať citrón, škoricu, petržlen, zázvor, med (najlepsie všetko domáce alebo zbavené zbytočnej chémie).
Všetky tieto ingrediencie jednoducho hodíte do mixéra a nápoj je hotový. Ak bude príliš hustý, pridajte pomarančovú šťavu. Nápoj by nemal byť príliš hustý. Respektíve hustý natoľko, aby ste ho bez problémov mohli prehltnúť.

Kedy nápoj piť?
Pri väčšine nápojov sa tvrdí, že ho máte piť ráno. Nevravíme, že je to zlé, no pri tomto nápoji je to iné. Najlepším časom pre tento drink je piť ho tak hodinku pred spaním.

Kľudne sa teda navečerajte a tú hodinku pred spaním si doprajte tento nápoj. Dôležité je piť ho každý deň a výsledky sa dostavia čo nevidieť.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like