Tieto ženy si prikladajú plátky surových zemiakov na brucho: keď uvidíte výsledky, urobíte to isté!

Zemiaky sú plné vitamínov a minerálov, ktoré udržujú váš celkový zdravotný stav. Okrem toho by ste mali vedieť, že ich môžete tiež použiť na zlepšenie zdravia vašej pokožky.

vitamín C

Vitamín C je štrukturálny proteín, ktorý je nevyhnutný pre bežné zdravie kože. Okrem toho, že vám tiež pomôže pri hojení rán, tiež vám pomôže liečiť akné a tiež vám môže pomôcť pri liečbe strií od pôrodu.

vitamín B

Rôzne vitamíny B-komplexu sú tiež užitočné pri prevencii sfarbenia pokožky. Tieto vitamíny môžu tiež pomôcť liečiť veľa zápalových infekcií.

železo

Železo zo zemiakov vám dá peknú hnedú farbu a lesk.

vápnik

Je veľmi dôležité, aby ste vedeli, že nedostatok vápnika môže viesť k mnohým kožným chorobám. Na druhej strane treba tiež vedieť, že zemiaky sú bohaté na vápnik. To je dôvod, prečo musíte používať zemiaky na zlepšenie zdravia pokožky.

meď 

Meď udržuje pokožku pevnú podporou regenerácie kolagénu a elastínu. Okrem toho je tiež nutné vedieť, že zemiaky sú bohaté na meď. Zemiaky sú veľmi užitočné pri liečbe akejkoľvek kožnej choroby spôsobenej nedostatkom medi.

To je dôvod, prečo je potrebné krájať zemiaky a umiestniť ich priamo na kožu. Nechajte ich na cca 5-10 minút a potom umyte pokožku teplou vodou. Tento postup je treba každý deň zopakovať, a výsledky hovoria samy za seba.

You Might Also Like