Tieto vety vysloví žena, pokiaľ je do vás úprimné zamilovaná. Tú najtypickejšiu tam budete hľadať márne

Portrait of a businesswoman , against dark background. Woman smiling. Portrait of a woman

Nie nadarmo sa hovorí, že ženy su klebetné a ústa sa im nikdy nezastavia. Oproti mužom, z naších úst výjde oveľa väčšie množstvo slov. Aj keď tí často nepočúvajú čo im hovoríme, tak niekedy je predsa len dobre počúvať. Počas zamilovania vám určite z úst výjde týchto 8 viet, muži sa potešia a prekvapia.

Tieto vety sú veľmi jednoduché ale slová „ Milujem ťa“ tam rozhodne nehľadajte. Všetky ženy hovoria v „šifrách“ a čakajú, že budete vedieť prečítať aj to, čo nevyslovia ale skryto si to myslia. Čítaním medzi riadkami sa dozviete všetko najdôležitejšie. A to, že je to určite pravá láska a žena, ktorá ich vysloví je naozaj zamilovaná. Láska ako vyšitá!

Poďme do toho spolu!
Chce s vami tráviť všetok čas, nezáleži jej , či budete pozerať film, prechádzať sa alebo dokonca variť. Otvorila vám svoje vnútro a čaká, že si budete rovnako vážiť každú spoločnú chvíľku. Nikdy sa nebojte vymyslieť niečo nové a pustiť sa do toho s radosťou a hlavne spolu!

Veľmi sa teším, že som ťa spoznala!
Aj takéto nepatrné vyznanie v skutočnosti napovie, že už ste súčasťou jej života a patríte do neho. Všetko sa točí okolo vás, teraz ste ten najvýznamnejší prvok. Ďakuje za vás každý deň. Napĺňate ju.

Chýbaš mi!
Nie je to o tom, koľkokrát to vysloví alebo pri akej príležitosti povie tieto slová. No, ak ich použije s dávkou emócii, určite vás to nenechá chladným. Predsa už patríte do jej života a chcelo to trošku času kým, to odhalila.

Rozhovory o všetkom:
Vždy a za každú cenu vás počúva a venuje veĺkú pozornost tomu, čo hovoríte. Nikdy sa nemusíte bať jej zdôveriť citlivé veci. Podpora ja samozrejma, nesúdi, neporovnáva. Chce vám len to najlepšie.

Znamenáš pre mňa najviac:
A možno o kúsok ešte viac, ako si dokáže sama predstaviť. Bez vašej neprítomnosti ju obklopujú pocity smútku. Vaša prítomnosť jej robí veľkú radosť.

Zaujíma sa o vás:
Skutočne jej na nikom nezáleží, tak ako na vás. Ak ste do niekoho zamilovaný, je prirodzene sa o neho postarať a zaujímať sa. Ako viac by vám mohla ukázať svoju lásku!

Trápim sa:
Pokiaľ žena začne hovoriť o svojich trápeniach a starostiach, ktoré prichádzajú do jej života, znamená to, že vás púšťa do svojho vnútra a tak ukazuje svoje slabiny. Obavy, ktoré sa spájajú s vami, ukazujú len to, ako sa snaží pre vás spraviť to najlepšie. Pravdaže, všetko treba s mierou a nič netreba preháňať. Nikto predsa nechce mať doma fúriu.

Mám ťa rada:
A čerešnička na torte práve prichádza. Keď nás nával šťastia pohltí, tak vtedy z jej úst môžete počuť ako vám povie ,že „ Som skutočne zamilovaná. Mám ťa viac než rada.“ Nerozmýšlajte hlavou, ale nechajte sa unášať svojimi pocitmi , oni vedia najlepšie, čo povedať.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:  Bigstock.com

You Might Also Like