Tie najlepšie inšpirácie na vianočné dekorácie, ktoré pripravíte už za 5 minút!

Ak máte radi taliansku kuchyňu, určite nevynechajte ani tento príspevok, ktorý je plný talianskej atmosféry, vďaka cestovinám. Cestovinu viete využiť nielen v kuchyni, ale viete z nej vykúzliť krásne dekoratívne kúsky do svojej domácnosti.

Pomaly sa blížia Vianoce a vy hľadáte originálne dekorácie do vášho domova? Vďaka cestovinám sa vám to určite podarí! Pripravili sme pre vás 19 nápadov, kde sú použité rôzne druhy cestovín.

Všetko, čo na to potrebujete, sú cestoviny farfalle, flitre, žiarivé stužky, lepiacu pištoľ a trochu vášho voľného času.

Tento nápad na vianočný stromček padne do oka nejednému z vás!

Takéto snehové vločky zavesené na vianočnom stromčeke vyrobíte celkom jednoducho. Prichystajte si vaše obľúbené cestoviny, vytvorte si z nich krásnu snehovú vločku a zlepte dohromady. S lepením začínajte od stredu a postupne pokračujte ďalej. Ak chcete dať ozdobe zlatý lesk, musíte si vziať zlatú farbu a opatrne ňou pokvapkať zlepenú vločku. Bude lepšie, ak si ju položíte na noviny, aby ste nič nezašpinili.

Vianočný veniec z cestovín? Budete na to potrebovať kartónový kruh, na ktorý prilepíte namaľovanú cestovinu ozdobenú flitrami. Zvyšok ozvláštnite stuhami, korálikmi a podobne.

Ak chcete vytvoriť takéto neobvyklé kurča, budete potrebovať: 2 veľké mušle, 2 rozbité časti (na kuracie krídla), 1 kus farfalle, ružovú plastelínu, 2 korálky, žltú gvašovú farbu, štetec, lepidlo a niť.

Najprv si musíte vytvoriť z plastelíny loptičku – to bude hlava. Potom si vyberiete tvar cestovín, ktoré budú predstavovať ruky, šaty, pramene vlasov a krídla budúceho anjela. Medzi nimi môžu byť časti cestovín upevnené pomocou plastelíny alebo lepidla.

Jednoduchý návod krok za krokom, ako vytvoriť štýlovú vianočnú ozdobu v tvare hviezdy za 7 minút.

Ryba patrí k Vianociam, prečo ju teda nedať aj na skrášlenie vianočného stromčeka?

Kto si chce ozdobiť nielen stromček ale aj seba, mal by si cestoviny nafarbiť obľúbenou farbou a keď sa vysušia, navliecť ich na stuhu. Nezabudnite do tejto veselej práce zapojiť aj vaše deti. Určite spolu zažijete skvelú zábavu v kruhu rodiny!

Ďalší nápad, ako si pomocou cestovín vytvoriť vianočného anjelika. Očarujúce, však?

Ako môžete vidieť, vianočné ozdoby môžu byť vyrobené z čokoľvek, hlavnou vecou je vaša fantázia! Všetko, čo si vyrobíte vlastnými rukami je nielen šetrením peňazí, ale aj príjemnou zábavou pri ktorej si doma navodíte pokojnú vianočnú atmosféru. Vďaka týmto nápadom si vytvoríte nápadité a originálne dekorácie, ktoré určite nenájdete v žiadnom obchode.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like