Tento sirup je 10 krát účinnejší ako antibiotikum. Vylieči veľa chorôb, dokonca aj rakovinu.

Keď dostaneme bakteriálnu infekciu, zvyčajne siahame po antibiotikách, ktoré spôsobujú veľa vedľajších účinkov, ako je mykóza, oslabený imunitný systém alebo problémy s tráviacim systémom…

 Sú tiež neúčinné, pokiaľ ide o infekcie spôsobené vírusmi. Z tohto dôvodu je v čo najväčšej možnej miere potrebné najprv využiť prírodné prostriedky. Zdieľame vám niekoľkonásobne účinnejší účinok ako antibiotiká na liečbu respiračných infekcií, ako je bolesť v krku, bronchitída, kašeľ alebo astma.

Zloženie:

• 1 hlava cesnaku
• ½ šálky vody
• ½ šálky medu
• ¼ šálky jablčného octu

Príprava:

Cesnak dôkladne nasekajte a presypte do misky. Potom pridajte kvapalné zložky a dôkladne premiešajte.

 Pripravenú zmes prelejte do nádoby a nechajte ju na celú noc. Nasledujúci deň kvapalinu prelejte cez jemné sitko. Sirup uchovávajte na chladnom mieste, najlepšie v chladničke.

Použitie:

V stave ochorenia pite jednu veľkú lyžicu každých niekoľko hodín, kým nezaznamenáte výrazné zlepšenie vášho zdravia. V prevencii ako posilnenie rezistencie používajte len 5 kvapiek, napríklad ich pridajte do čaju.

Zdravotné prínosy zložiek

Cesnak – inhibuje proliferáciu vírusov a baktérií. Stimuluje imunitný systém. Je 10-krát silnejší ako penicilín a bráni mutácii vírusov.

Jablkový ocot – antimikrobiálny a antivírusový. Zvyšuje imunitu.

Zlepšuje zdravie a celkovú pohodu prostredníctvom enzýmov a minerálov.

Med – má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, takže zmierňuje príznaky ako kašeľ alebo boľavé hrdlo. Má širokú škálu vitamínov, enzýmov a minerálov. Bojuje proti voľným radikálom pôsobí ako antioxidant.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like