Tento recept sa šíri svetom ako požiar: Zahojte si kĺby a zregenerujte kosti

Starnutie so sebou prináša rad zdravotných problémov podmienených vekom. Ako sa telo postupne oslabuje, rovnako to postihuje aj kosti a kĺby, ktoré sa časom opotrebovávajú.

Bolesti kolien, kĺbov a kostí dokážu byť niekedy dosť intenzívne a neraz znemožňujú realizáciu i tých najbežnejších denných aktivít.

Príčiny problémov s kĺbmi a prečo je dôležité začať konať včas

Najčastejšie sú postihnuté práve bedrové kĺby a kolená, pretože tie sú počas chôdze zodpovedné za nosenie až 80% našej hmotnosti.

Kĺby sa zvyčajne opotrebujú aj kvôli zlému držanie tela, nadmernej telesnej hmotnosti , dlhému státiu a podobne.

Existuje však jeden extrémne silný prírodný liek, ktorý utíši bolesť a obnoví vitalitu celého tela. Na rozdiel od klasických liekov nespôsobuje žiadne negatívne vedľajšie účinky a je kompletne prírodný.

Pri problémoch s kĺbmi je veľmi dôležité začať konať včas a nenechať ich prerásť do skľučujúcej bolesti a poškodenia tkanív, ktoré sa potom ťažko naprávajú.

Tiež je dôležité nájsť si taký liek, ktorý nielen potláča nepríjemné prejavy ochorenia, ale zameriava sa na jeho skutočné príčiny. No a takým je aj náš dnešný recept.

Ide o priamo zázračný prostriedok proti bolestiam kĺbom a kostí, ktorý takmer vždy spoľahlivo zaberie.

Prírodný recept na bolesti kĺbov a kostí

Budete potrebovať tieto suroviny:

  • 2 polievkové lyžice štipľavého čili korenia alebo feferóniek
  • 1/2 pohára (1 dcl) teplého olivového oleja alebo jablčný ocot
  • 2 až 3 cm odrezkov zázvoru

Postup prípravy

1. Ak použijete olivový olej, mierne ho zohrejte, ale nie až tak, aby pálil. Pre istotu je lepšie ho ohriať nie priamo na ohni, ale ponorením skleneného pohára, v ktorom je olej, do horúcej vody.

2. Pri použití jablčného octu , ten nemusíte ohrievať.

3. Očistite zázvor a nastrúhajte ho na strúhadle.

4. Teraz do oleja (respektíve octu) nasypte chilli korenie a nastrúhaný zázvor. Dobre to celé zamiešajte, aby ste získali homogénnu zmes.

5. Zmes premiestnite do sklenenej uzatvárateľnej nádoby. Nemusí byť uskladnená v chladničke.

Aplikácia

Použitie tohto receptu je veľmi jednoduché.

Vezmite pripravenú zmes a 2 krát denne si ňou natierajte bolestivé kĺby. Nechajte to pôsobiť približne 20 minút, potom si dané miesta umyte vlažnou vodou a vysušte uterákom.

Užívajte pravidelne až do ústupu bolestí.

Ako recept funguje

Chilli korenie má vysoký obsah látky kapsaicínu. Ide o extrémne silnú protizápalovú substanciu, ktorá potláča zápaly a utlmuje bolesti. Podobné vlastnosti má aj zázvor.

Po nanesení na pokožku sa vyvolá pocit tepla, ktorý zlepší prekrvenie postihnutých kĺbov. To následne zaistí lepšiu regeneráciu a hojenie tkanív.

Po pár týždňoch aplikácie tohto receptu spozorujete, že vaše šľachy a chrupavky sú citeľne silnejšie, zápal potlačený a bolesť odstránená.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

Zdroj: THIS RECIPE IS GOING CRAZY IN THE WORLD! HEAL YOUR KNEES AND REBUILDS BONES AND JOINTS IMMEDIATELY

You Might Also Like