Tento rakúsky džús zabíja rakovinové bunky do 42 dní. Zachránil už 45 tisíc ľudí z rakoviny a ďalších chorôb

 

Rudolf Brois je Rakúšan, ktorý celý svoj život zasvätil vývoju prírodného lieku na rakovinu. Jeho výskum trval skutočne dlho, ale po niekoľkých rokoch sa mu konečne podarilo vyvinúť šťavu, ktorá má pri liečbe tejto zákernej choroby skutočne úžasné účinky .

Pomocou tejto metódy podľa Broisa prežilo už 45 000 ľudí len s pomocou proteínov.

Vyvinul 42 dňový špeciálny stravovací program, ktorý sa skladá z konzumácie čaju a zeleninových štiav, ktorých hlavnou zložkou je červená repa. 42 dní stačí na to, aby rakovinové bunky vyhladli a zomreli . Jeho šťava vyrobená z ekologicky pestovanej zeleniny je zložená z:

Repa (55%)

Mrkva (20%)

Zeler (20%)

Zemiaky (3%)

Reďkovka (2%)

 

Ak by ste mali záujem pripraviť si tento náboj doma sami, postup je jednoduchý, všetky suroviny rozmixujete dohromady v mixéri.

Červená repa je tradičný a dobre známy liek proti leukémii. Táto zelenina obsahuje aminokyselinu betaínovou, ktorá má protirakovinové účinky. Pravidelná konzumácia červenej repy pomáha proti chorobám spôsobeným stresom, pomáha znížiť cholesterol v krvi až o 40%.

Tiež má skvelé účinky pri zlepšení krvného tlaku a pomáha udržať elasticitu ciev. Obsahuje aj železo, ktoré telo čistí od doxínov. No a samozrejme má skvelé výsledky v boji proti leukémii a mnohým tipom rakoviny.

Červená repa je vhodná aj pre tehotné ženy, pretože obsahuje kyselinu listovú, ktorá zabraňuje mnohým ochoreniam novorodencov. Šťava stimuluje pečeň, žlčník a zabraňuje zápche. V kombinácii s mrkvou je výborný prostriedok na obličky a žlčník.

Jej liečivé vlastnosti týmto nekončia, pomáha aj pri bolestiach hlavy, zubov či menštruačných bolestiach. Vedeli ste, že červená repa je až taký zázrak prírody?

You Might Also Like