Tento netvor trýznil syna (5) hladom: Mlátila ho do hlavy a mučila elektrinou! FOTO

NEVHODNÉ PRE slabšie povahy: Na kosť nechala vyhladovať päťročného syna žena z Texasu. V tom najhoršom okamihu vážil iba 13 kilogramov. Musel spať v miniatúrnej komore pod schodmi, kde ešte z podlahy trčali klince. Ale to bohužiaľ to nie je všetko …

Malý Jordan mal päť rokov, keď si Bradley Bleimeyer vzal Tammi Bleimeyer. Pre chlapca vypuklo peklo, pretože ho obaja začali brutálnym spôsobom týrať. Až sa nechce veriť, že vlastný otec bol schopný niečo také dopustiť!

Táto zvrátená dvojica Jordana zotročila. Bol nútený spať v miniatúrnej komore pod schodmi, kde nachádzal útočisko aj knižný a filmový hrdina Harry Potter. Na rozdiel od neho mal ale Jordan podlahu pokrytú veľkými klincami a z matraca mu trčali ostré drôty.

O prípade, ktorý šokoval nielen Ameriku, informoval server The Sun. Jordan mal zakázané jesť pri stole a od Tammi dostával len jeden krajec chleba denne. A keď ho nezjedol v určitom čase, vzala mu ho a chlapec musel niekoľko hodín zostať o hlade. Výnimkou nebolo ani mlátenie Jordanovou hlavou o stenu alebo elektrické rany paralyzérom.

Z pazúrov nevlastnej matky a nechutného otca Jordana vyrval až Tammiin vlastný syn. Ten už sa nemohol pozerať na to, čo bračekovi rodičia vykonávajú. Žena aj s Jordanom utiekla, ale polícia ju vďaka mobilnému signálu dokázala v priebehu niekoľkých desiatok minút nájsť. Bolo to za päť minút dvanásť, Jordan vážil iba 13 kíl a smrť bola nablízku. Jordan má už 9 rokov, žije so svojou biologickou mamičkou a je na tom o poznanie lepšie. Je ale zrejmé, že tieto šrámy sa budú hojiť ešte veľmi dlho. Súd s Tammi sa vliekol skoro 3 roky, napriek tomu si tento týždeň vypočula verdikt: 28 rokov v ťažkom žalári. Jordanovho otca Bradleyho, ktorý sa na jeho týraní podieľal, poslal sudca na 15 rokov už v roku 2016.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like