Tento džús zlikviduje rakovinu už za 42 dní. Vyliečil už 47 tisíc ľudí a každý deň pribúdajú ďalší!

Všeobecne platí, že liek na rakovinu neexistuje. S tým však striktne nesúhlasí Rudolf Breussa z Rakúska. Prišiel s nápojom, ktorý dokázal vyliečiť už 47 tisíc ľudí…

Breuss je priaznivcom alternatívnych liečebných metód a je tiež presvedčený, že choroby vznikajú nahromadením prebytočných jedov v tele a následne sú tieto choroby len pokusom organizmu vypudiť ich z tela von.

S liečebnou metódou, ktorá pozitívne pôsobí ako liek na rakovinu, prišiel Breuss už v 50. rokoch a od tej doby dokázala vyliečiť 47 tisíc chorých rakovinou akéhokoľvek typu.

Podstatou jeho liečby je konzumácia tohto nápoja čiže džúsu a bylinkových čajov počas 42 dní. A o aký džús teda ide? Predovšetkým ide o šťavy z červenej repy, mrkvy, zeleru, zemiakov a reďkoviek.

A prečo práve tieto ingrediencie? Nie je to náhoda!

Červená repa obsahuje farbivo betanín, ktorý nielen pridáva repe na jej krásne sýte farbe, ale tiež pôsobí ako antioxidant a dokáže spomaliť rast a rozmnožovanie nádorov.

Mrkva zase obsahuje farbivo karotenoid, ktorý je tiež obsiahnutý v zemiakoch a v podstate v ďalšej “oranžovej” zelenine. Tak rovnako ako u červenej repy, má toto farbivo protirakovinové účinky.

Stopkový zeler obsahuje veľké množstvo vlákniny. A tá má veľmi dobré účinky na naše trávenie a s tým spojený odchod všetkých toxínov z tela von. Stopkový zeler obsahuje látku, ktorá sa nazýva apigenin, ten je všeobecne braný ako látka, ktorá znižuje nádorové ochorenie kože, prostaty, prsníka a zažívacieho traktu.

Zemiaky obsahujú vysoké percento vitamínu C a aj ten dokáže zabrzdiť rast nádorových ochorení.

Reďkovky nám dodajú vlákninu, folát, tiež vitamín C, antioxidanty a minerálne látky. Reďkovka patrí do triedy kapustovité zeleniny a podľa mnohých štúdií, práve táto zeleniny pôsobia proti rakovine.

Ak si teda pripravíte džús zmiešaný z týchto potravín, bude obsahovať minimum cukru a skoro žiadnu glukózu. Pretože práve glukóza je tou látkou, ktorá nádory priamo priťahuje. Ak teda vyradíte zo svojho jedálnička glukózu, nádory začnú hladovať a zmenšovať sa. Zároveň tento džús obsahuje veľa živín a tie dokážu podporiť zdravé bunky vitamíny, minerály a fytonutrienty a potom budú mať silu s nádormi bojovať.

Ako si ho pripravíte:

Pripravte si odšťavovač a vložte do neho 1 červenú repu a rozmixujte ju. Všetku zeleninu by ste mali odšťavovať po jednom kúsku. Takto teda rozmixujte ešte 1 mrkvu, 1 stopkový zeler, ½ zemiaku a 1 zväzok reďkoviek.

Je veľmi dôležité, aby všetka zeleniny bola čerstvá a prírodná. Zelenina, ktorá je dostupná v obchodoch, býva postrekovaná chemickými látkami, ktoré v tomto prípade v tele naozaj nechceme.

Ako ho budete konzumovať:

 Podstatou Breussovho zázračného nápoja je to, že môžete vypiť len pol litra džúsu denne v priebehu 30 minút po dobu 42 dní. K tomu počas dňa popíjať bylinné a iné čaje – predovšetkým zelený, šalviový, skorocelový, mätový a medovkový. Tieto čaje prispievajú k vylúčeniu toxínov z tela a zároveň vaše telo dostatočne hydratujú.

Tiež je potrebné, aby ste tento džús aj čaju pili naozaj pomaly, skôr usrkávali. Týmto pomalým usrkáváním sa dokážu dôkladne rozpustiť všetky živiny v ústach.

Ešte predtým, než by ste s Breussovou metódou začali, poraďte sa najskôr s vaším lekárom!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like