Tento domáci liek Vám pomôže schudnúť až 4 kilogramy za jeden týždeň. Všetky ingrediencie máte doma!

Ľudia, ktorí majú v určitých oblastiach problémy so stratou telesnej hmotnosti alebo sa chcú zbaviť nejakého nadbytočného tuku, môžu považovať tento prírodný domáci liek za svoju najlepšiu alternatívu, pretože nielenže im pomôže dosiahnuť vysnívaný cieľ, ale tiež podporí ich celkové zdravie.

Skladá sa z najzdravších prírodných zložiek: škorica, organického citróna a surového medu.

Suroviny potrebné pre vytvorenie tohto „chudnúceho elixíru“ nájdete na druhej stránke príspevku

 

Čo budeme potrebovať:

  • lyžica medu
  • Šťava z polovice citróna
  • Čajová lyžička škorice
  • Pohár teplej vody

Postup prípravy:

Dajte med a citrónovú šťavu do pohára, pridajte škoricu a dobre premiešajte. Mieša sa, až sa zmes stane homogénna – potom môžete pridať teplú vodu.

Užívanie:

Zmes konzumujte ráno na prázdny žalúdok miesto raňajok.

 

Zdravotné prínosy tohto domáceho lieku

Keď sa zmieša med, citrónová šťava a med v teplej vode vytvára kombináciu, ktorá môže podporiť stratu váhy, eliminovať toxíny z nášho tela, zlepšiť naše trávenie a ešte oveľa viac!

Je to ešte lepšie, pretože citrónová šťava obsahuje pektín, ktorý je známy pre svoju schopnosť spôsobovať sýtosť a zabraňuje tiež chuti do jedla!

Pokiaľ tento nápoj konzumujete pravidelne, vytvoríte si alkalické prostredie vo vašom tele, a preto bude pre Vaše telo oveľa jednoduchšie rozbíjať tuky.

Škorica zase napomáha k efektívnejšiemu rozpadu sacharidov a reguluje produkciu inzulínu.

Tento prírodný liek tiež spôsobuje pocit plnosti po dlho dobu a preto vám zabráni prílišnej konzumácii a celkovému priberanie na váhe!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like