Televízia JOJ prekvapila divákov: Pritiahla bývalú hviezdu Markízy!

Televízia JOJ sa v posledných mesiacoch musela zaoberať obsadením glosátorov v úspešnej relácií Sedem. Iróniou je, že všetko spustilo zvolenie prezidentky Zuzany Čaputovej. Tvorcovia tak prišli o stabilného člena tímu, ktorým Marián Leško určite bol. Možnosť objaviť sa pred kamerou tak dostala bývalá tvár z Markízy.

Zuzana Čaputová po inaugurácií zverejnila nový tím poradcov, medzi ktorými sa nachádzal aj 65-ročný Marián Leško. Aj keď ho diváci poznajú predovšetkým ako glosátora zároveň je skvelým novinárom a publicistom. V jojkárskej relácií Sedem tak skončil, keďže podľa jeho slov, nechcel sedieť na viacerých stoličkách.

Na istý čas ho zastupoval herec Boris Farkaš, no v najnovšej epizóde jeho miesto nahradil humorista Ján Snopko. V minulosti bol súčasťou markizáckej relácie Dereš, ktorá sa tešila obľúbenosti dlhých 10 rokov. Objavil sa však aj mnohých ďalších reláciách ako špeciálny hosť, ktorý nešetril vtipmi a dobrou náladou.

Po zrušení šou pod taktovkou Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej, sa náhle vytratil z obrazoviek. Zdá sa však, že opäť dostal možnosť baviť ľudí, čo mu veľmi chýbalo. Dúfa, že jeho pripomienky k aktuálnym témam v spoločnosti budú pre Slovákov dostatočne zaujímavé ba až zábavné.

 

 

Zdroj: Facebook/Sedem  |  Foto: Facebook/Sedem, joj.sk, YouTube

You Might Also Like