Tehotná žena sa drasticky pomstila milenke svojho manžela. Je toto už cez čiaru?

Keď sa vo vzťahu objaví nevera, nie je to nič príjemné a je potrebné tento problém riešiť. Avšak spôsob, aký si vybrala 23 ročná Ly Chanel z Vietnamu, je naozaj veľmi neobvyklý a razantný.

Ly bola v treťom mesiaci tehotenstva, keď začala svojho muža podozrievať z nevery. Preto sa rozhodla, spoločne so svojimi štyrmi kamarátkami, prenasledovať ho do motela v provincii Thai Nguyen v severovýchodnom Vietname, kam odišiel.

Keď vtrhla do izby, načapala svojho manžela s inou ženou, avšak namiesto toho, aby si svoj hnev vyliala na ňom, natiahla si rukavice a za pomoci svojich kamarátok manželovej milenke začala vkladať pálivé chilli papričky priamo do intímnych partií a dokonca s nimi potierali aj oblasť okolo nich. Následne toto konanie zdokumentovali a zverejnili na internete, kde sa im však nedostalo pozitívnej reakcie ako asi predpokladali, no skôr naopak.

Ľudia začali doslova zúriť a pýtať sa Ly, prečo to riešila týmto spôsobom a prečo sa nezamerala na svojho neverného muža. „Ženy vedia ľahko odpúšťať, nikdy však nezabudnú. A teraz to bude vedieť aj ona. Nájdu sa ľudia, ktorí ma teraz nenávidia, ale taký je jednoducho život, nemôžete sa páčiť všetkým,“ odpovedala im Ly.

Fotografie sa dostali až do rúk polície, lenže napadnutá žena nepodala na Ly ani jej kamarátky sťažnosť. Avšak podľa prokurátora môže polícia vzniesť obvinenie aj sama, na druhú stranu advokátka Giang Hong Thank tiež uviedla, že by sa v tomto prípade dalo odvolávať na zlé psychické rozpoloženie Ly, ktorá je navyše ešte aj tehotná. Lenže to, že si celú situáciu ženy zdokumentovali a potom zverejnili na internete, je jasnou známkou toho, že sa snažili ženu ponížiť.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like