Tehotná Jasmina už priberá a Rytmus sa rozplýva: najdojemnejšie SLOVÁ drsného rappera!

Pred treskúcimi mrazmi ušli na exotické Maledivy a nemôžu sa dočkať prvého potomka. Jasmina Alagič (29) a obzvlášť Rytmus (42) sú rozcítení ako nikdy predtým. Sexy moderátorka už začala naberať tehotenská kilá a drsný rapper sa zaokrúhľujúcou sa nastávajúcou mamičkou pochválil na Instagrame!…

Nie je ani tak mužom činu, ako mužom slova. Rytmus (42) stihol v jeden deň nechutne uraziť novinárov a zároveň láskyplne napísať, čo cíti k Jasmine Alagič (29) a svojmu zatiaľ nenarodenému prvému bábätku.

 

“Najdôležitejšia žena môjho života. Nosí pod srdcom nášho syna. Našu krv, náš výtvor lásky. Viac pre mňa neexistuje! “Vyznal sa Rytmus zo svojich citov. “Som pripravený byť dobrým otcom,” dodal presvedčivo.

Ako sme už písali, Rytmus a Jasmina budú mať chlapčeka. Bude zaujímavé sledovať, či sa vydá v tatínkových šľapajach a stane sa rapperom. Vzhľadom k tomu, že sa narodí do prostredia plného peňazí a luxusu, určite ho nebude čakať taký boj o miesto na slnku, aký zvádzal Rytmus. To ale predbiehame, stať sa môže čokoľvek. Než sa to malé narodí, má slávny párik ešte veľa času dopriať si to, čo s bábätkom nejde. Tak uvidíme, kam sa po Maldivách vydajú nabudúce.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like