Táto zmes ušetrí tisíce životov ročne po celom svete. O akú kombináciu ide? Prísady máte stopercentne doma!

Na celom interente nájdete hŕbu receptov a trikov, ktoré vám pomôžu liečiť určitý druh chorôb a práve nedávno bolo zistené, že zmes citrónu a sódy je najlepšou kombináciou. 

Kombinácia sódy a citrónovej šťavy sa používa napríklad pri pečení, ale potom sa začalo
špekulovať a začali sa ukazovať nové debaty o tom, že práve táto kombinácia je liečivá.

Prečo sú práve tieto dve veci tak liečivé? Je veľmi užitočné tieto produkty používať spoločne!

Soda a citrón

Výťažky z citróna a sódy obsahujú mnoho blahodarných látok a minerálov so stopovými prvkami, ktoré chránia vaše telo pred rôznymi chorobami. Upozorňujeme čitateľov, že sa nejedná o lieky, ale o ingrediencie, ktoré spolu pomáhajú nášmu telu udržiavať zdravie a
držať našu imunitu silnú.

Citrónová šťava sa sódou pomáha očistiť telo a je vynikajúcim prostriedkom ako precencia proti rakovine. Dokonca profesor Ivan Pavlovič Neumyvakin je zástancom a zároveň človek, ktorý začal s výskumom v oblasti alternatívnej medicíny.
Pomohol tak množstvu ľuďom s ťažkým onecmocnením.

Vlastnosti:

Týmito surovinami vyčistíte vaše telo od toxínov. Sóda s citrónovou šťavou sú pokladom pre ľudí, ktorí sa chcú konečne začať starať o svoje zdravie a telo. Pohár vody s plátkom citróna a sódou ráno na lačno je schopný vás nabiť energiou a posilniť vašu imunitu.
Tento nápoj je skvelý ako nástroj pre čistenie vášho tela. Dokonca pomáha aj s chudnutím a zbavením sa prebytočných kilogramov.

Pokiaľ vo vašom tele prebýva kyslé prostredie, tak je to priamo raj pre infekcie, preto je užitočné raz za čas váš organizmus prečistiť. A čím lepšie ju prečistiť, než práve touto kombináciou surovín, ktoré nájdete doma v kuchyni.

Zlepšuje trávenie

Kombináciou citrónu a sódy dokonale bojujete s kyslosťou vášho žalúdka a pomáhate svojmu telu sa tak zbaviť napríklad pálenia záhy,
nadmernej plynatosti. Kyselina citrónová rozpúšťa devinové kamene a má priaznivý účinok na zdravie pečene a tiež tak bojujete proti despepsii.

cholesterol

Ďalšou vlastnosťou je schopnosť regulovať hladinu zlého cholesterolu v krvi. Ak si dáte pohár vody s citrónom a sódou, vaše telo sa tak
môže brániť pred chorobami ako sú napríklad ateroskleróza.

Príprava:

Nápoj pripravíte jednoducho. Vezmite čistú pitnú vodu a nechajte ju odstáť tak, aby mala izbovú teplotu. Do pohára dajte 1 lyžičku sódy a šťavy z citróna. Premiešajte a vypite napríklad na raňajky.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

ZDROJ TAKPROSTO.CC

You Might Also Like