Táto úžasná bylinka zabíja 98% rakovinových buniek za iba 16 hodín

Liečba rakoviny je rôzna. Môže sa liečiť operáciou nádorov, rádioterapiou, chemoterapiou či kombináciou viacerých metód naraz.

Či už je to akokoľvek, tieto metódy bývajú zásahom do ľudského tela a v prípade chemoterapie ide o metódu, ktorá je veľmi agresívna pre ľudské telo.

A nie vždy vedia tieto metódy pomôcť. Stále častejšie a častejšie sa hovorí o prírodných cestách, ktoré pomôžu vyliečiť rakovinu.

Ako je to naozaj? Existuje nejaká prírodná cesta, ako sa vysporiadať s rakovinou?

zázračná bylina

Táto bylina je schopná zabiť v umelom prostredí laboratória až 98% nádorových buniek. A aký dlhý časový interval na to potrebuje?

Budete sa čudovať, ale vystačí jej len 16 hodín. Vedci sa snažia už dlho prísť na liek, ktorý by bol schopný raz pre vždy túto chorobu zničiť.

Táto bylina je známa ako „sladká palina“ alebo tiež „Artemisia annua“. Obsahuje zložku známu ako artminisinin, ktorá je schopná zničiť bunky rakoviny prsníka.

Táto látka je veľmi účinná, už len to, že dokáže zabiť až 98% rakovinových buniek za iba šestnásť hodín je dych berúce a ohromujúce, hoci je to in vitro.

A čo viac, keď túto bylinu nakombinujete so železom, jej účinky sa stávajú silnejšími.  Táto kombinácia skvele ničí rakovinu prsníka.

Ako pomáha?

Bylina spolu so železom napáda receptory, ktoré pomáhajú pri bunkovom delení. Rakovinové bunky majú obrovské množstvo týchto receptorov.

Vo zdravých bunkách sa nachádza receptorov výrazne menej. A to je dôvod, prečo kombinácia železa a Artemisininu je tak silná a v boji proti rakovine tak účinné.

Proces, v ktorom sú rakovinové bunky zabité, sa tiež nazýva apoptóza, čo tiež znamená sebadeštrukcia.

Extrakt železa a Artemisininu je veľmi ťažké získať, vytvára sa totiž vo veľmi malom množstve. Vyrába sa ho zhruba 50 – 60 ton za jeden rok. Avšak svitla nádej.

Existuje totiž reálna šanca, že sa výroba môže zvýšiť, pretože sa zvyšuje povedomie o tejto možnosti liečby. To samozrejme bude mať vplyv aj na cenu tohto extraktu.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

Zdroj: Amazing Herb Kills 98% Of Cancer Cells In Just 16 Hours

You Might Also Like