Táto metóda vás zbaví bolesti krku, zátylku len za 90 sekúnd! Mne pomohla a k lekárovi kvôli bolesti už nechodím

Stuhnutý krk je často sprevádzaný bolesťou a sťaženým pohybom, hlavne, ak sa pokúsite otočiť hlavou do strán. Človek sa musí otočiť s celým telom, len preto, aby sa za niečím obzrel.

Stuhnuté svaly znamenajú prudký nárast pružnosti, pevnosti a odolnosti voči bežným stiahnutím v zdravom ľudskom tele. Proces je sprevádzaný stuhnutosťou krku, bolesťou hlavy, krku, ramien a paží. Čítajte ďalej, a dozviete sa, ako sa tohto problému zbaviť!

 

 

Najčastejší dôvod stuhnutého krku je natiahnutý väz alebo svaly, najmä tie lopatkové.

Príčiny:

Spánok v nesprávnej polohe, čo vedie k napätiu svalov krku.
Zranenie krku pri športe.
Akákoľvek činnosť, ktorá zahŕňa neustále otáčanie hlavy.
Zlé držanie tela, napríklad sedavá práca za počítačom.
Nadmerný stres.
Dlhodobo-nesprávna poloha krku. Napríklad, ak ma človek vo zvyku často telefonovať a prikladá si ucho s telefónom až k ramenu.

 

 

Okrem toho, stuhnutý krk môže naznačovať vznik iných závažných ochorení. Existuje celý rad život ohrozujúcich chorôb, ktoré súvisia s týmto problémom: zápal mozgu, ako výsledok infekčné choroby alebo krvácanie do mozgu.

 

Možné ochorenia:

Osteochondróza krčnej chrbtice
Artritída krčnej chrbtice
Meningitída
Mŕtvica
Encefalitída
Parkinsonová choroba

 

 

 

 

Vždy, keď máte stuhnutý krk sprevádzaný horúčkou, je vhodné, aby ste vyhľadali lekársku pomoc na kontrolu symptómov. Koniec koncov, samoliečba môže viesť k sebapoškodzovaniu a to najmä keď sa jedná o krk a chrbát.

Pozri nasledujúce video s cviky, ktoré vám pomôžu zmierniť bolesti len za 90 sekúnd ! Všetko robte pomaly a plynulo, aby sa svaly roztiahli a oddýchli.

 

 

 

 

 

You Might Also Like