Táto krásna slečna prosí o zdieľanie svoje fotky. Dôvod vás dojme k slzám. Urobíte to aj vy?

Mysleli ste si, že krásna môže byť len zdravá žena? Potom ste na omyle, aj s postihnutím môžete konkurovať modelkám svojou krásou a postavou.
Odvážna dievčina Alena Snowden sa rozhodla za svoje postihnutie nehanbiť a ukázať ho celému svetu, aké to je nebyť 100% normálna.
Jej fotka sa stala hitom internetu. Krása má mnoho podôb, a aj keď si s vami osud nemilo zahral, ​​neznamená to, že sa musíte vzdať. Mladá Alena Snowden sa za svoje postihnutie nehanbí, ani keď jej chýba jedna noha a musí žiť s protézou, nestráca úsmev na tvári. Krásna Alena prosí na svojom facebookovom profile o zdieľanie svoje fotky, aby sa čo najviac ľudí motivovalo a dozvedelo sa, že aj s postihnutím sa dá celkom normálne žiť.

Nie je to však len ona, kto má podobný problém, kto sa nedokáže pohybovať bez protézy alebo dokonca bez invalidného vozíka. A preto sa fotkami iných dievčat, ktoré sa to hanbí urobiť samotné, snaží dodávať všetkým hendikepovaným sebadôveru – žiť sa dá so všetkým a nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.

You Might Also Like