Táto kombinácia 2 surovín vám pomôže pri chudnutí, vysokom tlaku a dokonca aj zápaloch. Od tej doby, čo tento domáci liek užívam, netrápia ma žiadne zdravotné ťažkosti

 

Počuli ste už o vynikajúcich účinkoch jablčného octu? Okrem toho, že vám skvele poslúžia pri chudnutí, pomôže aj s inými zdravotnými problémami. Vyskúšajte tento domáci liek a uvidíte sami. Mne osobne sa s jablčným octom chudlo oveľa lepšie a rýchlejšie. Na konci diéty boli výsledky oveľa viditeľnejšie.

 

 

 

Na čo všetko je jablkový ocot?

Zlepšuje stav kĺbov

Pomáha pri pálení záhy

Zlepšuje a zrýchľuje trávenie

Pomáha pri zápche

Zrýchľuje spaľovanie a redukuje cholesterol

Znižuje krvný tlak

Pomáha pri bolesti hrdla

Zlepšuje stav a vzhľad pokožky

Odstraňuje zápach z úst

lieči zápaly

Tip od nás: v kuchyni navyše skvele nahradí klasický ocot, prípadne citrón

 

 

 

 

Najlepšie výsledky boli potvrdené pri kombinácii jablčného octu a medu.

Ako dobre vieme, med je liekom na mnohé problémy a o jeho zázračných účinkoch už toho vieme veľa. Samozrejme, týka sa to napríklad aj propolisu a výrobkov podobných. Prečo to ale vlastne funguje?

 

 

 

 

Odpoveďou na túto otázku je správna kombinácia látok a dobré chemické zloženie jednotlivých surovín. Keď vypijeme túto medicínu, tiež sa správnym spôsobom spojí s naším telom. Mnoho lekárov tvrdí, že zdravotné problémy môžu vznikať aj v dôsledku prekyslenia organizmu. Jablčný ocot je síce prirodzene kyslí, ale po konzumácii sa mení na zásaditý a spolu s medom majú nízke pH, ale zvyšujú zásaditosť organizmu ako takého.

Ako si tento liek pripraviť?

Potrebovať budete len 1 lyžicu medu, 1 lyžicu jablčného octu a 1 hrnček vlažnejšej vody. Na chuť si budete musieť zrejme zvyknúť, ale keď uvidíte tie výsledky, myslím, že si veľmi rýchlo zvyknete.

Nápoj by ste mali konzumovať každé ráno na prázdny žalúdok, aby ste naštartovali metabolizmus a trávenie. V prípade potreby, skúste takú domácu liečbu konzultovať aj so svojím lekárom. Netreba to však preháňať. Určite si samovoľne nezvyšujte dávku jablčného octu.

 

 

 

 

Med v surovom stave a jablčný ocot sú významné najmä pre svoju schopnosť posilňovať imunitu a odrážať rôzne infekcie, alebo liečiť rôzne zdravotné neduhy. Zároveň tento domáci liek zvyšuje kvalitu vášho života.

Vyskúšate alebo ste už vyskúšali tento domáci univerzálny liek? Dajte nám vedieť v komentároch.

 

You Might Also Like