Táto fotka novorodenca narobila na internete poriadný rozruch, držalo totižto pri narodení v ručke antikoncepčné teliesko.

Na sociálnej sieti Facebook sa objavila fotka malého bábätka. Na tom by nebolo predsa nič čudné, pokiaľ by v ruke nedržalo to, čo by nikto nečakal. Lucy Hellein, mamička malého Dextera Tylera porodila cisárským rezom ale to čo uvidela ju prekvapilo. Vôbec fakt, že sa jej narodilo bábätko bolo pre ňu prekvapením, pretože mala antikoncepčné teliesko. Na sociálnej sieti si pod fotku synčeka napísala „ Keď antikoncepcia zlyhá“. Novorodeniatko držalo v rúčke toto teliesko, čím chcela poukázať na to, že nie vždy vás antikoncepcia ochráni.

Používanie antikoncepčného telieska je prevencia pred graviditou, výrazne účinou a naozaj fungujúcou. Ich spoľahlivosť je 99% ale vždy je tu to 1%. A práve to 1% je prípad Lucy , ktoréj sa aj napriek tejto ochrane podarilo priviesť malého drobčeka.

Napriek tomu, že chlapček nebol plánovaný, rodičia sa mu tešia. Vyjadrila sa: „ Všetko je tak ako má byť a  toto je moje  tretie dieťatko. Prvé dve vnútromaternicové telieska fungovali bezchybne. Tretie mi aplikovali v auguste a tehotenstvo som zistila až v decembri. Teliesko  na ultrazvuku nebolo vidieť, ale pri cisárskom reze ho našli za placentou,“ povedala šťastná mamička.

Malý Dexterko prišiel na svet skôr, ale vôbec mu to neuškodilo s váhou 4,1 kilogramov a 54 centrimetrov. Rodina je šťastná a spokojná s tým, ako to dopadlo.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: metro.co.uk / facebook.com / bigstockphoto.com

You Might Also Like