Tak toto je určite najzábavnejší test vôbec! Stačí, keď si vyberiete jednu metlu a zistíte čaro vašej tajomnej ženskej osobnosti

Ktorú metlu si vyberiete?

Metla číslo 1: podnikateľka

Máte schopnosti presne odhadnúť svoje vlastné schopnosti. Nikdy sa nepúšťate do niečoho, o čom viete, že nemusí vynášať a to, čo začnete, má vždy úspech. Dokonale sa dokážete vyhnúť rizikám a stratám. Ste rodená podnikateľka. Trávte svoj voľný čas dynamickými športmi, vybijete si voju nahromadenú energiu a stres, ktorý pi každodennej práci zažívate.

Metla číslo 2: vedma

Používate často expresívne gestá a ste až magicky výrečná. Vaše okolie si už všimlo vašu schopnosť predvídať a vyhnúť sa tak rôznym neblahým udalostiam, alebo sa na ne aspoň pripraviť. Ste veľmi krehká a už počas prvej konverzácie s človekom dokážete odhadnúť, čo je zač a čo ho môže trápiť.

Metla číslo 3: veliteľka

Máte schopnosť ovplyvňovať ľudí pomocou emočného nátlaku. Aj napriek tomu, to však nikto z vašich blízkych nevníma negatívne, práve naopak. Títo ľudia na vás jednoducho dajú. Ste kúzelníčka, ktorá pomocou emócií vie dosiahnuť svoje ciele. Baví vás to a preto aj svoj čas často obetujete druhým.

Metla číslo 4: perfekcionistka

Viete, že v každom dome sa nachádza okrem pomyselnej čarovnej paličky aj metla. Milujete poriadok  a aj od ostatných členov domácnosti požadujete, aby ho dodržiavali. Ľudia vás pre túto vlastnosť obdivujú, no priznajte si, nie ste niekedy až príliš upätá na drobnosti? Čo tak užiť si radosti života skôr, než stanovíte veciam presnú polohu?

Metla číslo 5: učiteľka

Máte jemnocit pre druhých, preto je aj dôvera pre vás jedným z najdôležitejších kritérií vo vzťahoch. Ak vás zradia, odpustíte. Niekedy až naivne. Mali by ste si dávať viac pozor na to, komu budete dôverovať. Nemá každá také srdce, ako vy. I keď je pravda, že mnohých ľudí ste vďaka svojej povahe už priviedli na správnu cestu.

Metla číslo 6: železný charakter

Rozoznáte faloš, pretvárku a umelosť. Vždy sa vám podarí obhájiť svoje zásady, názory, argumenty. Bohužiaľ, aj napriek vašej silnej osobnosti sa budete musieť zmieriť s tým, že nie s každým je reč. Niektorí ľudia sú jednoducho nepoučiteľní a budú vám klamať do očí. Doba je drsná.

Metla číslo 7: pionierka

Dokážete u seba aj u druhých nachádzať široké spektrum záujmov, viete sa dokonale prispôsobiť podmienkam, preto ste rodená vodkyňa, ale zároveň spoluhráčka. Dajte si však pozor, aby ste sa neprispôsobovali viac druhým, ako sebe. Pamätajte, že svoje problémy budete musieť vždy riešiť len vy sama, druhí vám nepomôžu.

Metla číslo 8: rojka

Ste zasnená a lyrická bytosť. Milujete romantiku, dôveru, lásku. V medziľudských vzťahoch vycítite charakter a dobrotu. Kladiete veľký dôraz na krásno – oblečenie, bývanie, ľudí. Napriek tomu, že vyznievate ako povrchný človek, ste ohromne hĺbavá.

Metla číslo 9: introvertka

Milujete bežný život v tichosti – čistenie bytu, upratovanie domácnosti, či varenie. Nemali ste však pracovať vo väčšej spoločnosti? Predsa len, človeku je po čase samému otupno, i keď si to niekedy ťažšie priznáva.  Nepomáhajte druhým len potichu, chodievajte s priateľmi do prírody a užívajte si krásy, čo ponúka svet.

Metla číslo 10: cestovateľka

Neznášate rutinu. Potrebujete zmenu a to v pravidelných intervaloch. Presne to je dôvod, prečo máte túlavé topánky a rada cestujete. Ste kreatívna bytosť a nové veci znamenajú pre vás aj nové príležitosti, aj keď sú to úplné nezmysly. Milujete nepreskúmané oblasti a radi sa učíte. Len tak ďalej.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: takprosto.cc

 

You Might Also Like