Tajomstvo je odhalené! Ak niečo veľmi chcete, stačí urobiť jednu jednoduchú vec a tou je to…

Každý z nás má svoje túžby, ktoré si chce skôr či neskôr splniť. Neustále o tom premýšľame, niekedy možno až príliš a začneme sa pohybovať v bludnom kruhu. Avšak vesmír ma svoje vlastné zákony a pravidlá, ak teda niečo chcete, sledujte ho.

V nasledujúcom článku sa dozviete, čo robiť a čo nerobiť, aby ste dosiahli to, o čom snívate. Tu je niekoľko jednoduchých pravidiel, ktorý vám pomôže splniť si celý zoznam vašich želaní.

V živote existuje jeden zákon, ktorý funguje bezpodmienečne – zákon zlomyseľnosti. Podstata tohto zákona je, že čím viac niečo chcete, tým menšia šanca je, že to dostanete! Je to založené presne na tom istom princípe, ako keď sa niečoho veľmi bojíte – o to ľahšie si to k sebe prilákate.

Všetko však má svoje pravidlá, ktoré fungujú podľa znenia vašej túžby. Ak sa na ňu zameriate a neustále o nej premýšľate, neuskutoční sa. Pýtate sa prečo? Je to preto, že tento systém doslova miluje rovnováhu.

Ak niečo chcete až priveľmi, systém zlyháva v tom najnevhodnejšom okamihu, pretože tomu prikladáte obrovský význam. Mechanizmus funguje nasledovne: reakciou na niečo, čo naozaj chcete, bude to, že nedostanete nič. Naopak, v prípade, že niečo nechcete, udeje sa všetko tak, ako ste si to nepredstavovali.

To však neznamená, že nepotrebujete v živote túžby a želania. Dôležité je, aby ste sa nestali rukojemníkom vlastných túžob. Pozrime sa na príklad zo života. Predpokladajme, že človek si veľmi želá uzatvoriť obchodnú dohodu s inou firmou. Vytvorí si závislosť: „Ak to dokážem, ukážem, že som najlepší.“ Teraz obráti svoje vnímanie a pozornosť len na výsledok, na to, ako silno chce dosiahnuť to, čo si želá.

Môže sa zdať, že nie je nič zlé na tom, ak sa človek sústreďuje na svoj cieľ. Avšak, pri vytváraní plánu na jeho dosiahnutie si odoberá šancu na pomoc z vesmíru. Ak sa niečo pokazí, človek začne byť nervózny, pretože nie všetko ide podľa plánu a inú možnosť na jeho dosiahnutie nevidí. A To je kameň úrazu! Kto povedal, že ciele dosiahnete tak, ako ste si ich naplánovali vy?

Okrem toho, človek stráca celé to potešenie keď už niečo dosiahne a tak sa z vytúženého sna stáva len obyčajná vec. Ako to teda robiť správne?

Najprv si zadefinujte, čo naozaj chcete a predstavte si, že to už máte. Potom len konajte a robte to, čo bude potrebné. Niekedy sa vám bude zdať, že to s vašou túžbou vôbec nesúvisí, no verte, že výsledok vás presvedčí o opaku. V žiadnom prípade netreba byť naivný a myslieť si, že ak napíšete vaše želanie na kúsok papiera, spadne vám to priamo z neba. Robte všetko s pokojom, bez akéhokoľvek fanatizmu, trhania, kriku a znervózňovania sa. Koniec koncov, už sme zistili to najhlavnejšie – nepripisovať svojím cieľom príliš veľký význam a zabudnúť na horlivosť.

Aj v prípade, že vynaložíte všetko svoje úsilie, nechajte svoje želanie dotknúť sa vesmíru, aby sa k vám mohlo vrátiť v tej podobe, v akej ho potrebujete.

Veríme, že všetky priania, túžby a sny sa stanú skutočnosťou.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like