STREĽBA v centre Košíc: Muž skončil v nemocnici, prehovoril svedok!

V Košiciach došlo v nedeľu popoludní k šokujúcemu incidentu. V centre neďaleko Auparku mal muž ohrozovať okoloidúcich s nožom v ruke. Polícia bola nútená na muža vystreliť, v dôsledku čoho skončil v nemocnici. O strašnom zážitku prehovoril jeden zo svedkov.

Centrum Košíc vystrašila v nedeľu popoludní streľba. K incidentu došlo v garáži administratívnej budovy Duett na Štúrovej ulici. Nebezpečný muž tam mal podľa informácií KošiceDnes s nožom ohrozovať ostatných.

Jeden ohrozený napokon utiekol do najbližších potravín, kde zavolal na pomoc strážnika SBS: “Bol som privolaný zákazníkom, ktorý povedal, že je tam človek s dvoma nožíkmi a ohrozuje ho. Išiel som sa pozrieť, čo sa deje, a ten pán mi povedal, že nemám ísť už bližšie k nemu a že mám zavolať policajtov. Opýtal som sa, čo sa deje. Povedal, že mám volať policajtov, lebo je ozbrojený. Tak ten druhý pán volal policajtov,” prezradil.

Keď dorazila polícia, muž sa odmietal vzdať do jej rúk, a tak boli príslušníci zákona nútení streliť ho do nohy. Aktuálne sa nachádza v nemocnici, kde musel podstúpiť operáciu dolnej končatiny. Na mieste, kde došlo k streľbe, sú policajné pásky a vyšetrovateľ zisťuje podrobnosti incidentu.

 

V garáži tejto budovy mal vyčíňať nebezpečný muž

 

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Facebook/ DUETT Košice

You Might Also Like