Strašné video! Nervózny Jackson vysvetľuje svoj vzťah k deťom: Mal som ich rád ako Ježiš!

Nový dokument o Michaelovi Jacksonovi znova vyvolal diskusie o údajnom zneužívaní detí. Film založený na svedectve dvoch dnes už dospelých mužov vykresľuje Jacksona ako pedofila, ktorý sa ukájal v prítomnosti mladých chlapcov…

V súvislosti s dokumentom zverejnil server Daily Mail videonahrávku, v ktorej spevák odpovedá právnikom na otázky týkajúce sa jeho vzťahu k chlapcom. Video odhaľuje, ako je Michaelovi výsluch nepríjemný, vrtí sa, predstierane zíva a smeje sa.

Server Daily Mail zverejnil šokujúce video z roku 1996, v ktorom popový kráľ odpovedá na otázky týkajúce sa zneužívania detí.

Ako je na nahrávke vidieť, Jacksonovi je výsluch právnych zástupcov až telesne nepríjemný. Spevák so sebou hýbe, krúti hlavou, nervózne si siaha na vlasy alebo sa nútene smeje.

V tej dobe už sa popovému kráľovi rozpadali tvár, kvôli čomu nahrávka pôsobí oveľa desivejšie. Herec sa celý čas vrtí a s každou otázkou týkajúcou sa zneužívanie chlapcov sa kŕčovito zatvári či sa neprirodzene začne smiať. Spevák sa neprirodzene smeje, keď sa ho právnici pýtajú na sexuálne zneužívanie.

Neskôr sa Jackson začne prirovnávať k Ježišovi a cituje z biblie.

“Ježiš sa vždy obklopoval deťmi, ktoré sú tak čisté. Ja som to robil rovnako, “hovorí spevák. “Som čierny americký muž a som na to pyšný. To, že si bielim pleť kyselinou, je fáma. Tiež nie som gay. Nesúďte ľudí, kým s nimi nehovoríte tvárou v tvár, “pokračuje.
Vyšetrovanie zahájili bývalí Jacksonovi zamestnanci, ktorí mali byť svedkami sexuálneho zneužívania detí.

Popová ikona sa im údajne vyhrážala, ak o jeho vzťahu k deťom verejne prehovoria. Po šiestich mesiacoch sa spevákovým právnikom podarilo vyšetrovanie zastaviť. Rovnaká skupina bývalých spevákových zamestnancov, ktorá si hovorila “New Jackson 5”, proti Jacksonovi svedčila aj v predchádzajúcom súdnom spore, ktorý skončil v Michaelov prospech, hoci ho to stálo (v prepočte) stovky miliónov korún.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like