Starý šál som chcela najskôr vyhodiť, no potom som si to rozmyslela… a urobila s ním toto

Jeseň a zima sú obdobím nosenia šálov a štýlových vrchných odevov. Keď je vám zima, chcete sa zababušiť do niečoho teplého, pohodlného ale aj krásneho. Ak sa pozriete do skrine a nájdete v nej staré kúsky oblečenia, určite sa ich nerozhodnite hneď vyhadzovať! Môžete vďaka tomu získať outfit, ktorý sa hodí aj do dnešného sveta módy.

Ukážeme vám, že veľký šál nie je nikdy na škodu a vyskúšate si niekoľko spôsobov jeho uväzovania. Bude to vyzerať elegantne, prakticky a štýlovo!

Tento prvok oblečenia sa objavil vo Francúzku už v 17. storočí. Spočiatku bol palantin braný ako pláštenka s ozdobnou kožušinkou, ktorá ochraňovala ramená v chladnom počasí. V súčasnej dobe má omnoho viac využití: môžete si ho obviazať okolo krku, nosiť ako pokrývku hlavy či dokonca ho použiť ako ľahký kabát.

  1. Na začiatok si ukážeme, ako si ho aplikovať okolo krku. Teplo a štýl budú zaručené!

  1. Ak k tomu prišijete pár gombíkov…

  1. Kto povedal, že gombíky musia byť výhradne len v strede?

  1. Ďalšia možnosť pre tie ženy, ktoré nemajú rady gombíky alebo iné spojovacie prvky.

  1. Trochu čarov s nožnicami a máte úžasnú vec, ktorá dodá vášmu šatníku jedinečnosť.

  1. Takto si môžete vytvoriť krásne pončo s kapucňou a zapínaním.

  1. Čo tak k tomu pridať ďalší módny kúsok v podobe opasku?

Nebojte sa experimentovať! Pridajte farbu do bežných outfitov, nezabudnite ani na doplnky a make-up. To všetko doplní celkový váš vzhľad. Vyberajte so vkusom a budete neodolateľné!

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takrpsoto.cc

You Might Also Like