Starodávny domáci sirup na hlieny v pľúcach a kašeľ

Často sa zobúdzate s pocitom, že ste zahlienený? Častejšie než by sa vám páčilo? Keď sa vám to stane nabudúce, použite tento recept ktorý vám pomôže.

Tento liek funguje kvôli tomu, že mrkvy ktoré sú hlavnou ingredienciou v tomto lieku, sú bohaté na prospešné antioxidanty. 

Mrkvy sú skvelé na prevenciu proti rakovine, na zníženie hladiny cholesterolu v krvi, na zlepšenie trávenia, na zosilnenie imunity, na udržanie si zdravého zraku a mnoho iného. Ak máte problémy s niektorým z týchto problémov, alebo máte kašeľ či nadmerné množstvo hlienov, určite vyskúšajte tento recept.

 

Domáci sirup na hlieny

Ingrediencie

– Mrkvy

– 6 polievkových lyžíc organického medu

– voda

 

Postupy

 

– Ošúpte a narežte mrkvy na kúsočky a uvarte ich aby zmäkli (obsah betakaroténu v mrkvách sa úmerne zvýši pokiaľ je vystavený teplotám, a tak sú uvarené mrkvy výživnejšie než surové)

– oceďte mrkvy a tekutinu ponechajte

– mrkvy popučte alebo ich rozmixujte v mixéri

– zamiešajte med do vody ktorú ste získali z varenia mrkiev, zamiešajte poriadne a následne pridajte mrkvovú kašu späť do vody

– poriadne zamiešajte

– ponechajte na chladnom mieste

Užívanie

– berte 5 polievkových lyžíc tohto každý deň a začnete sa cítiť lepšie už za pár dní

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like